Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kávé meghajthatja a gyomrot?

Kávé meghajthatja a gyomrot?

Figyelt kérdés
A barátomnál töltöttem a délelőttöt, megkínált kávéval. Egy 20 perccel később elkezdett feszülni a gyomrom, végül nem bírtam ki, meg kellett neki mondanom, hogy mosthasználnom kell a vécéjüket. Nagyon cikinek éreztem. :(
2020. ápr. 28. 12:40
 1/5 A kérdező kommentje:
Tejeskávénak nevezte, nem is éreztem erősnek amúgy. 22 éves lány vagyok.
2020. ápr. 28. 12:42
 2/5 anonim ***** válasza:

A kávé vízhajtó hatású, teljesen normális reakció volt.


Viszont a te reakciód egyáltalán nem normális, tudod a wc éppen erre való.

2020. ápr. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, az emberek nagy részére ilyen hatása van a kávénak. Én minden reggel kávézás után megyek a a wc-re, férjem ugyanígy.
2020. ápr. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
22 évesen jössz rá erre? Ez kicsit fura... Persze, én pl. pont ezért is iszom reggel, utána le van tudva a napi nagy WC.
2020. ápr. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Minden reggel kávé+cigi az első immár 20 éve, utána megyek is WC-re. Teljesen természetes, hogy kávé után beindul a bélmozgás.

Azt mondjuk nem értem, hogy miért érezted kellemetlennek a mosdóba való kimenetelt.

Tudják a férfiak, hogy mi nők sem kiizzadjuk, hanem wc-n végezzük el azt ami természetes szükséglet.

2020. ápr. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!