Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitcsináljak? Mi lehet ez?

Mitcsináljak? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az van hogy felvagyok fázva,és belül nagyon csíp a puncim menni is nehéz ott a hüvelybemenetelemnél is tiszta piros fáj is ahogy pisilek mondtam anyunak azt mondta hogy szorjam be hintőporral de azt csak külsőleg lehet használni de nekem belül csíp és fáj mitcsináljak egyáltalán mi lehet ez segítsetek kérlekk! Hüvelygombára utaló jelek nincsennek! Orvoshoz nem tudok menni!

#felfázás #Csipő punci
2020. ápr. 28. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Fertőzés, amit jó lenne megmutatni orvosnak. Ha belül fáj a hüvelyed, az nem a felfázástól van.
2020. ápr. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez nem felfázás. A bakteriális húgyhólyaghurutot nevezik köznyelven felfázásnak. Az a húgyutakat érinti. Akkor sűrű vizelési ingered van, mégis csak pár cseppet tudsz pisilni, az is iszonyatosan fáj, illetve lehet véres a vizelet.

Amit te érzel, az a nemi szervedet érintő probléma. Erre a hintőpor sajnos nem jó. Mindenképpen ki kéne deríteni, hogy pontosan mi is az okozója. Ez pedig orvosi ellátást igényel.

Ez lehet valamilyen fertőzés, de akár ha nincs folyásod, még intim herpesz is lehet. Ott fordul elő, hogy semmi hüvelyi fertőzésre utaló jel nincs, csak csípő érzés a bemenetnél. Esetleg nézd meg tükörből, hogy mi látszik, látsz-e apró hólyagokat. De mindenképpen érdemes orvoshoz fordulni, mert erre így még azt se lehetne mondani, hogy vegyél valamit vény nélkül a patikában, mert tényleg nem tudni, hogy mi okozza.

2020. ápr. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 12l vagyok és az egész fáj belülről és csíp szóval a csiklómnál is! Anya azt mondta hogy ha meggyógyulok elmúlik!
2020. ápr. 28. 18:17
 4/7 anonim ***** válasza:

Miből gyógyulsz meg? Netán meg vagy fázva? Antibiotikumot szedsz? Csak mert az simán okoz hüvelygombát.

Amúgy ha a csiklódnál is probléma van és belülről is, akkor ez egészen biztos fertőzés. De hogy gombás, vagy bakteriális, azt így ez alapján nem lehet megmondani. Márpedig ezzel mindenképpen orvoshoz kell fordulni. Ez magától, kezelés nélkül nem fog elmúlni. Elég szomorú, hogy anyukád ezt nem tudja.

2020. ápr. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már elmúlt nagyokos!🖕
2020. ápr. 29. 21:29
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Te csak azt hiszed nagyokos kérdező! Mit nagyokosozol te engem? Egy kicsit több tapasztalatom van ilyen téren és tudásom, mint neked. Amúgy így legyen valakiben segítő szándék... És csak hogy tudd, mert nem nagyokos vagyok, csupán tisztában vagyok dolgokkal. Lehet, hogy nem érzel tüneteket már, attól a fertőzés még vígan el lehet a hüvelyedben és pár hét múlva újra előjönnek a tünetek...szóval ha egy fertőzés nincs kikezelve, akkor az nem fog csak úgy hipp-hopp elmúlni. A tünetek igen, elmúlhatnak. Idővel pedig újra előjönnek. Csak, hogy tudd nagyokos kérdező!
2020. ápr. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem szétmaszturbalta ész nélkül 12 éves buta agyával.


Megszoktam hogy az ilyeneknek szerencséje van és elmulik egy kis hintopor után.. Én meg gyógyszerek műtétek után se gyógyulok meg. Ez a szomorú

2020. máj. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!