Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Zoldesbarna valadek?

Zoldesbarna valadek?

Figyelt kérdés

Kicsit undi a dolog, de nem nagyon tudom, hogy mi lehet a gond.

Mar egy ideje mindket mellbimbombol zoldesbarna valadek tavozik, ha megnyomom. Nem allandoan, pl ha kozelitek a menzeszhez, akkor kb semmi, de a menzesz elmultaval akar 1-2 ml is johet, mindkettobol. Voltam vele eloszor haziorvosnal, aki egy hormonokra vett vert, ott mindent rendben talaltak, igy tovabbkuldott emlogondozoba, ott is megneztek, attapogattak, ultrahangot csinaltak stb es minden leletem negativ lett. sehol semmi elteres. Annyit mondtak, hogy mivel mindkettobol van valadek, ne aggodjak, csak ne nyomkodjam.

Ennyi.

De en aggodok. Ezeknek a vizsgalatoknak mar tobb honapja, es a dolog meg mindig velem van. Ti mit tennetek? Ha visszamegyek, a doki csak annyit mond,h ez mar ki lett vizsgalva es nincs baj. De akkor mi okozhatja?


2020. ápr. 29. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Mammográfiara kellett volna téged küldeni.
2020. ápr. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Emlogondozoba kuldott es ott a fiatal eletkorom miatt <30 nem vegeztek mammografiat, mert azt mondtak, h ilyenkor az kiertekelhetetlen, igy uh-t csinaltak.
2020. ápr. 29. 16:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Menj el magán helyre mammográfiára. De amúgy ilyen gonddal szerintem meg kellett volna csinálniuk bár sok helyen akkora bunkók dolgoznak hogy csak na.
2020. ápr. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugyanezzel voltam mammográfián januárban. 43 éves vagyok, két gyerekem van, mindkettőt szoptattam. Csináltak mammográfiát, ott valami foltot láttak, s egyből csináltak ultrahangot is, a doktornő azt mondta, hogy azzal sokkal jobban látszik minden. Meg is nyomkodta, szóval látta a váladékot is. Azt mondta, hogy hormonális dolog, változókor előtt nem ritka, bár erre utaló tüneteim nincsenek, a menzeszem percre pontos egyelőre.
2020. máj. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha egyik oldalrol jonne es veres lenne akkor kellene tovabbvizsgalni
2020. máj. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nincs ver, csak homogen, zoldesbarna folyadek, es mindket oldalrol. Illetve az kimaradt, h nem csak egy pontban, hanem kb 3-4 helyrol, tehat ahol a tejcsatorna kivezeto nyilasok (?) vagy mi a neve vannak.
2020. máj. 5. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!