Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Termekeny időszakban miért...

Termekeny időszakban miért erzem magam kovernek?

Figyelt kérdés
Valamiert nálam nem menstruacio idejen jonnek elő a pms tünetek, hanem kozépidőben, puffadok, vastagabbak a labaim, görcsolök rosszul vagyok es hanyingerem is van. Menzesz idejen meg semmi bajom. Ez azota van igy amiota fogamzasgatlót szedek azelott forditva volt. Van ezzel más is így? A gyogyszer miatt lehet? Ja es nem tudom hogy az normalis e fogamzasgatlo mellett, hogy ovu idejen ugyanugy van az a tipikus nyákom es sokkal inkabb kivanom a baratom mint mas napokon. Ez normalis? Emellett is vedekezunk ezert nem tudom hatasos e amit szedek de nem tudom. Valaki ugyanigy?

#rosszullét #PMS #kozépidő
2020. máj. 1. 08:32
 1/4 A kérdező kommentje:
Elnezest kicsit erdekes az irasom telorol vagyok!
2020. máj. 1. 08:35
 2/4 anonim ***** válasza:

Alapvetően a középidős tünetek teljesen normálisak,amiket felsoroltál. Nálam is van .

Na de te fogamzásgátlót szedsz,akkor nagyon nem kéne ovulálnod . Én a helyedben orvoshoz mennék ,ő meg tudja mondani minden oké-e . Én amikor gyógyszert szedtem semmilyen PMS tünetem nem volt ,mivel akkor menstruáció sincs,csak megvonásos vérzés. Peteérés meg főleg nem kéne,hogy legyen ,márpedig ha te érzed a tüneteit akkor elég valószínű,hogy van .

2020. máj. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De azt olvastam h csak az erett pete kiszabadulasat gatolja a teljes folyamat nem all le.
2020. máj. 1. 18:26
 4/4 A kérdező kommentje:

Eztbis most olvastam:


MI TÖRTÉNIK, HA MÉGIS VAN OVULÁCIÓ?

Ha a tabletta nem akadályozza meg az ovulációt, akkor lépnek működésbe az egyéb mechanizmusok. A besűrűsödött méhnyaknyák megnehezíti a hímivarsejtek számára, hogy elérjenek a petesejtig. Azonban ha mégis megtermékenyül a petesejt, gyógyszer hatására lassul a megtermékenyített petesejt átjutása a petevezetéken, és az embrió számára lehetetlenné válik a beágyazódás. A következő vérzés ilyenkor nem igazi menstruáció, bár általában annak érzékelik.

2020. máj. 1. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!