Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hüvely fertőzés termékeny...

Hüvely fertőzés termékeny időszakban, lehet baba? Bővebben lent

Figyelt kérdés
A héten voltam termékeny időszakban 30-an volt meg utoljára 26-27 napos ciklusom van, voltunk együtt párommal előző 3nap, de tegnap éreztem hogy felfaztam ma meg darabos fehér folyásom van (nincs szaga) így ma már nem tudunk együtt lenni, befolyásolja a teherbe esést ez a gyulladás
2016. szept. 13. 13:24
 1/3 anonim ***** válasza:

50-50 nagyon egyen fuggo.

Nekem befolyasolta pl minden kis apro dolog. Mire TENYLEG semmi nem volt jott a baba. Mèg az enyhe hugyuti fertozes amirol addig nemtudtam, azis betett. :) kikell varni. Mast nem tehetsz. Drukkolok

2016. szept. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ma csak elmentem az orvoshoz antibiotikumot írt fel ugyanis már a vesém is fáj, nem nagyon akarta ki írni mert tudja hogy próbálkozunk de azt mondta többet artok ha nem kezelik és még ha sikerül is még most lesz beágyazodas
2016. szept. 13. 17:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Igaza van.;)
2016. szept. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!