Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nem vagyok termékeny...

Ha nem vagyok termékeny időszakban, így is van esély a teherbeesésre?

Figyelt kérdés
A párom este nem bírt magával, utánna rögtön megnéztem a naptáram, a szerint nem vagyok termékeny időszakban, így is lehet teherbe esni?
2016. okt. 8. 08:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Lehet.
2016. okt. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Az applikáció nincs összekötve a testeddel, az csak matekozik. Teherbe eshetsz, igen.
2016. okt. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
70%

És honnan tudod, hogy nem vagy termékeny időszakban? Belelátsz magadba? Honnan tudod, hogy abban az adott hónapban mikor csúszott pár napot az amúgy szabályos ciklusod és nem került előrébb vagy hátrébb az a bizonyos termékeny időszak, vagy nem következett be egy spontán peteérés?

Aki nem akar gyereket, az tanulja meg, hogy egy nő az egész ciklusa alatt teherbe eshet, csak bizonyos részeiben jóval kisebb az esély, de az esély soha nem nulla, mert senki nem lát bele a saját testébe és nem tudja, hogy mi zajlik benne éppen pontosan!

2016. okt. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
Van
2016. okt. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Lehet, csak kevesebb az esélye.
2016. okt. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Kedves 3-as nyugodj le a p...ba! Ki mondta hogy nem tervezünk gyereket? Elég lett volna egy igen vagy nem! De azért jól esik hogy ennyire fel tudod húzni magad a kérdésemen. 😉😉😉

2016. okt. 8. 08:58
 7/18 anonim ***** válasza:
Mindhárom gyerekemmel akkor estem teherbe, mikor a naptár szerinti termékeny időszakomban nem tudtunk együtt lenni, kétszer előtte (kb. 5 nappal), egyszer pedig utána néhány nappal.
2016. okt. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én a menzi előtt 4 nappal estem teherbe, kisebb az esély a nagykönyv szerint, persze, de egyáltalán nem lehetetlen.
2016. okt. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Esély mindig van, bármikor ovulálhatsz!
2016. okt. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Esély mindig van, én nem lettem terhes amikor nem voltam termékeny időszakban, csak amikor már direkt figyeltem, hogy mikor ovulálok. Ettől függetlenül semmi sem kizárt.
2016. okt. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!