Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » AlgoPyrin-t vehetek be hasfájá...

AlgoPyrin-t vehetek be hasfájásra?

Figyelt kérdés
valószínűleg menstruálciós fájdalom, bár eddig még soha nem fájt tőle a hasam. AlgoFley M nincs itthon, pedig úgy tudom azt szokták bevenni ilyen fájdalomra. már vagy egy órája nagyon görcsöl, de csal AlgiPyrin van itthon, ami fájdalomcsillapító hatású. mozdulni nem tudok szint, anyukám dolgozik, és nem veszi fel a telefont, szoval nem tudom tőle megkérdezni. patika nagyon messze van tőlünk. bevehetem?
2010. júl. 28. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy bevehetsz.Nekem amikor kijön a mentő(mert ilyenkor mindig ki kell hívni,annyira rosszul vagyok) azt kapok szuriba nospával együtt.
2010. júl. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül vényköteles gyógyszer. Alapvetően lázcsillapító hatása van, a menstruációs fájdalomra nem kéne bevenni...
2010. júl. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Arra nem jó. NoSpa tablettát kapsz recept nélkül.
2010. júl. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Be, bajod nem lesz tőle, de teljesen elmulasztani nem fogja a fájdalmat, csak mérsékelni. enyhébb menzesz görcsre én is vettem már be algopirint, akkor nekem elmúlt.
2010. júl. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hülyeséget ne írjatok már, hogy nem veheti be.

rajta van a betegtájékoztatón, hogy többek közt mens. görcsre is való.

2010. júl. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mennyi buta ember!Miért ne vehetne be algopyrint?!Jesszusom!!!
2010. júl. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen , beveheted, nem azért lett vényköteles, mert nem jó ilyenekre, hanem mert felborítja vérképet és nagyon intenzív használatkor , ha sokáig szedik, akkor májkárosodást okozhat. Most szedjük inkább az ibuprofen alapúakat, amitől meg gyomorfekélyt kapunk.
2010. júl. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja..elfelejtettem, a nospa önmagában nem elég, mert az csak értágító hatású, kell mellé a fájdalomcsillapító is. Ezért van az algoflex M
2010. júl. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Legközeleb az orvostól kérdezd meg,nem írtad hány éves vagy én már ott tartok hogy egysem használ csak az Apranax,de az nagyon erős és csak recepre van kezdetnek vedd a nospát
2010. júl. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!