Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A No-Spa jobb, mint az Algopyr...

A No-Spa jobb, mint az Algopyrin vagy az Algoflex-M menstruációs görcsökre? Mert nekem az a kettő nem nagyon hatott, és szeretnék valami jobbat és picit erősebbet ami által elmúlik.

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 12:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem a no-spa nem ért semmit. De az Algoflex M általában hasnál. Egyébként az olyan, mintha bevennél egy fájdalomcsillapítót és egy görcsoldót.
2011. aug. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jah most nézem, hogy az algo sem használt. Akkor a nospa se fog semmit érni szerintem. Orvostól kérj receptet vmi erősebbre.
2011. aug. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A NO-SPA az Algopyrinnel ér valamit menstruációs görcsök ellen! Én mindkettőt beveszem ha görcsölök (természetesen orvost kérdeztem erről). Sok ismerősöm csinálja így, és ez a leghatásosabb! Ha rám hallgatsz, kipróbálod.
2011. aug. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem több dolog is bevált. Először is a Cataflam, de ez egy nagyon erős vényre kapható gyógyszer, szóval 1-2 év után abbahagytam, mert bár általában 6-7 órára szinte teljesen megszüntette a kínzó fájdalmakat, nem akartam gyomorfekélyt kapni tőle. Aztán a Béres Trinell Pro nevű fájdalomcsillapító szerintem nagyon hatásos, bár csak 4 órán át, de mégsem olyan erős és vénynélküli. Egyébként a Nospa és az Algopyrin együtt nem mindig vált be nálam, általában akkor vettem be amikor csak itthon voltam és már nem voltak olyan erős görcseim.
2011. aug. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
No-Spa nem ér semmit... Az Algoflex-ek használnak (sima, M, Forte, jó mind :D)
2011. aug. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 sine.lacrimna ***** válasza:
én az Ibustar-ra esküszöm.Nagyon bevált.
2011. aug. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2 no-spa és 1 algopyrin vagy aspyrin kombó bejött nekem. vagy a cataflam, de az csak receptre van...ki kell íratni. algoflex-m egy sz*r semmit sem ér.
2011. aug. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

No-spa nekem egyáltalán nem használt..

Algofelex M ugyahogy.

2011. aug. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
nekem anyukám esküszik a miskolci (hajós) rum-ra (féldeci és hozzá cola és ugy iható nekem) de szteem elég hatásos mert borzasztóan szenvedek(elsőnapomat sirva szoktam letudni wc-ről nemtudok felállni ) és ez jórá legalábbis nekem.
2011. aug. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem csak az Apranax jött be
2012. nov. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!