Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valami jó gyógyszer menstruáci...

Valami jó gyógyszer menstruációs hasfájásra?

Figyelt kérdés
Régebben nemigen fájt a hasam menstruációkor, most viszont egy ideig szednem kellett egy fajta hormontablettát és ma megjött a bajom és nagyon-nagyon fáj a hasam. Kellene valami jó gyógyszer mert a sima fájdalomcsillapító nem használt:((
2011. máj. 30. 17:26
 1/7 anonim válasza:
Flector EP Rapid 50mg granulátum. Nekem csak ez használ, nagyon erős gyógyszer, és csak receptre adják ki, de háziorvos felírja, ha elmondod miért kell.
2011. máj. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és valami olyan ami nem receptköteles? Csak mert pénteken lesz csak rendelés nálunk, addig meg kb megpusztulok:(
2011. máj. 30. 17:33
 3/7 anonim válasza:
Anyámnak egyszer kiadták ezt a Flectort recept nélkül is, egy próbát megér. Ha nem adják ki, kérdezd meg a cataflam tablettát.
2011. máj. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A cataflam 100% hogy receptköteles, azt tudom mert annó szedtem a lábamra.
2011. máj. 30. 17:42
 5/7 Tinker Bell ***** válasza:

Voltaren Dolo.


Ugyanaz a hatóanyag van benne, mint a Flectorban(diklofenák) és nem kell hozzá vény, viszont kevesebb a hatóanyag mennyisége, (a Flectornak 50 mg, a Voltarennek 25 mg) így kettőt kell belőle bevenni, hogy hamar hasson.


Nekem is csak ez ér bármit is.

2011. máj. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az új Panadol, amit reklámoznak. Nekem bejött, pedig én az első 2 napban olyan szarul vagyok, hogy még dolgozni se megyek.
2011. máj. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A vény nélküli fájdalomcsillapítók egy részében Paracetamol van. A Panadolban is, tehát ha nem vagy rá allergiás, akkor kérj paracetamolt, így simán, töredékárba kerül. A másik hatóanyag-kör az aspirin, algopyrin...ebből a legerősebb az Algoflex duo.

Nekem régebben bevált a 2 no-spa egy algopyrin koktél (ugyanaz a hatás, mint anno a Ridol), a no-spa nem vényköteles. Ebből a koktélból kettőt is bevehetsz naponta, garantáltan elmúlik.

2011. máj. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!