Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki Szegedi orvost aki nem...

Valaki Szegedi orvost aki nem csak a pénzt szereti hanem gyógyít is? 3 éve van e colim és e facalisom. Rakat pénzem elment rá. Most lett elegem nőgyógyászt váltok. Mindenre figyelek szóval a kitorlős mosós témával nem szorulok felvilágosításokra.

Figyelt kérdés
Párommal óvszerrel szeretkezünk így esélye sincs az oda vissza fertőzésnek.
2020. máj. 2. 23:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezek a beledben élnek. Jól torlod a feneked urites után. .? Annak nem lenne szabad odakerulnie...
2020. máj. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mint írtam nem kérek felvilágosítást! Ha figyelmesen olvastad volna tudtad volna értelmezni is! Nem tudom hogy mi a francért hiszi a nőknek 70% a hogy a törléssel van a gond. Hát NEM! Exemnek volt ez a baja meddig nem voltam vele semmi gond nem volt! Mint kiderült régebben analozott az ostobája gumi nélkül.. Most ezert én szívok.
2020. máj. 3. 23:10
 3/6 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem inkább az az ostoba, aki nem válogatja meg a partnereit normálisan.


Egyébként bőr és nemibeteg gondozó Szeged. Ingyen van. Problem solved.

2020. máj. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Gondolom nagyon IQ s nő/férfi lehetsz! Megválogatom képzeld el! És egy sikeres üzletemberrel éltem 3 évig.
2020. máj. 6. 00:06
 5/6 A kérdező kommentje:
De nem szeretnék ezen vitázni! Valami nem tetszik lehet tovább hajtani mint sem mutogatni ismeretlenül.
2020. máj. 6. 00:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha ilyen okos vagy, minek kérdezel. Az agresszív válaszaiddal mindenkit magad ellen fordítasz.
2022. márc. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!