Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek milyen intim higiéniai...

StrawberryRaspberry kérdése:

Nektek milyen intim higiéniai termékeitek vannak?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Érdeklődnék, hogy nektek milyen termékeitek vannak az intim terület ápolására, tisztán tartására. Természetesen nők válaszai érdekelne. :) 22l.

Gondolok ilyenre, hogy pl.: intim nedves törlőkendő, intim dezodor vagy hasonlók, ami talán kicsit extra is.

Márkákat is szívesen várok, ami nektek bejött. :D .



2020. jan. 18. 22:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Semmi ilyesmi, es hidd el h ez a legjobb valasztas.
2020. jan. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
7%
Na,megint egy hozzászóló,aki nincs tisztában a saját anatómiájával sem :). Intimlemosót használok. A külső részeken és az ajkak között KELL,mert felgyűlik az izzadtság,a faggyú stb. És ehhez nem kell szőrös,kövér, izzadtnak lenni. A sima víz ezt nem viszi le és szaga is van. Az okosok,akik háborognak,azt hiszik,mi feldugjuk a "szappant" a hüvelyünkbe is. Intimtörlőt nyáron használok a munkában vagy pl nőgyógyász előtt közvetlenül, gyors frissítésként a biztonság kedvéért. Dezodort nem használok,de pl van tiszta só dezodorom,amit néha combtőre is kenek, ha 40 fok van.
2020. jan. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Miss Endzsi ***** válasza:
53%
Nedves törlőkendőt használok pisilés után, sima babáknak valót.
2020. jan. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nivea intimo lemosót használok,és kb.a legolcsóbb,Rossmannos Facelle intim kendőt. Nagyon jó minőségű és az illata is jó. Egyéb dolgot nem használok.
2020. jan. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%
Tisztaban vagyok az anatomiammal, de egyszeruen viz+ termeszetes szappan teljesen tisztava „ varazsol“, sem szagos, sem beteg nem szoktam lenni, es igazan feleslegesnek tartom a termeszetes intimflora megbolygatasat. Nem zavar ha mas hasznal, csak nem ertek egyet vele.
2020. jan. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
70%
Szappany
2020. jan. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Avonos intimlemosót használok fürdéskor. Ezen kívül van tisztasági betét és nedves törlőkendő nálam.


Mást nem használok.

2020. jan. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ja,tisztasági betétet is mindig használok. Discret,vízililiom illatút.
2020. jan. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
köszi a sok választ, még egy kérdés, hogy lehet csökkenteni a hüvelyi folyást, néha kicsit sok van de nincs betegségem meg fertőzése semmi ilyesmi csak nekem valahogy több van..olyan mintha bepisilte volna, de nem...olvastam, hogy valakiknek átlagnál több folyása van és ez normális, mindekinek más de nekem picit zavar..van tippetek erre? :(
2020. jan. 18. 23:51
 10/21 anonim ***** válasza:
56%
Ugyanez volt a bajom, kiderült,hogy a ph miatt felborult a ph-m és begyulladt a hüvelyem. Mert okos módon sima tusfürdővel mostam. Kaptam rá speckó kúpot és azóta csak intim mosakodó! Ennek már 3.éve és kutya bajom! Menj egy nőgyógyászhoz,nézzen meg.
2020. jan. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!