Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Intim terület borotválása...

Intim terület borotválása szép simára, hogy lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Régebben úgy borotváltam ott lent, hogy eléggé piroskás lett és néha egy egy vágás is lett ott. Eddig sima borotvával csináltam de most váltanék mert hiába ha leborotválom utána pár nap és újra gyorsan vissza nő. Ti hogyan borotváljátok ott lent, hogy ne legyen érdes hatású és szép sima legyen? Mit ajánlotok. Nem szeretem ha szőrős a testem igazán ezért ott is le szoktam borotválni, nem élek nemi életet de így nekem valahogy mégis kényelmesebb. Más is van így csajok :D.23l



2020. máj. 4. 16:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
50%
5-ös: igen, a férfi borotvák sokkal jobbak mint a nőik. Még az elektromos borotváik is. :-(
2020. máj. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Bocsi ha félreértelmeztetek, nem trollkodok. Komolyan kérdeztem. Sajnos itt tényleg úgy tűnik, hogy sokan troll kérdést írnak ki de nem én. Sajnálom ha valaki nem hisz nekem, de a választ megkaptam így tényleg ha nem akartok akkor nem muszály válaszolni, mint ahogy az előttem válaszoló is írja. Eskü, hogy nem férfi vagyok és tényleg érdekel a téme, mert eléggé kipattogzok ott és már elegem van belőle. :((
2020. máj. 4. 16:56
 13/19 A kérdező kommentje:
akkor néha kipróbálom a férfi borotvát is hátha valamit javít rajta. Köszi amúgy normális válaszokat.
2020. máj. 4. 17:33
 14/19 anonim válasza:
[link] nálam teljes mértékben bevált
2020. máj. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
köszii tetszett a videó :D tényleg jól elmagyarázta :9
2020. máj. 4. 21:57
 16/19 anonim ***** válasza:
Nekem csak az IPL vált be
2020. máj. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
Mar elnezest, en noi borotvaval, ami nem vag, tukorsimara borotvalom a zuhany alatt, ha kell, naponta. Tapintasra selyem. A szemeremdombomon a fekete szor raadasul annyira nem latszik, hogy baba a borom. Egyedul ahol gyantazasra gondolok, mert nem szep, az a comb hajlatnal, ketoldalt.
2020. máj. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Harmincaska válasza:
Szerintem gyantáztass. Én is gyantáztatom, sokkal tovább sokkal simább. 😁 F
2020. máj. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Intim vagy brazil gyanta egy kozmetikusnál. Keress rá, nem is drága. Az első alkalmak kegyetlenek, de utána megszokható.
2020. máj. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!