Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hormonpanel vizsgálatkor...

Hormonpanel vizsgálatkor pattanásos arc miatt milyen hormonokat kell nézetni?

Figyelt kérdés

A bőrgyógyászom annyit mondott nézessek egy hormonpanelt TSH. Felhívtam egy ilyen helyet és kérdezte milyen hormonokkal szeretnék nézetni?


Mert 2000/hormon plussz 3000 a vérvétel.

Ha már meg is szúrnak és a pénzem js el veszik jó lenne helyesen kérni a vérvételt. :D

Plussz inzulin is lehet kellene fog később,arra is kérjek inkább most?

Nem értek ehhez.

Köszönöm a normális válaszokat


2020. máj. 5. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:

TSH a pajzsmirigy hormon.

De inkább erről ne bőrgyógyászt kérdezz ha már ennyire hülye és meg se mondja mit nézess, hanem egy nőgyógyászt. Most neked honnan kéne tudnod? Nem is értem.

2020. máj. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"A bőrgyógyászom annyit mondott nézessek egy hormonpanelt TSH"

Erre azt szokás mondani, hogy csókolom, tetszik írni egy beutalót aztán már nézetem is. Mert hogy azon rajta van minden Te meg nem vagy orvos. Neked nem kell tudnod semmit csak nyújtani a karod amikor böknek.

2020. máj. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem pajzsmirigy és nemi hormonokat.Pl az androgéneket pl a tesztoszteron.Én bőröm is amiatt aknés sajnos.
2020. máj. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Keddre már kaptam időpontot nőgyógyászhoz reméljük ő jobban tudja majd pontosan mire is kell kérjek.
2020. máj. 6. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!