Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászati endokriniologiai...

Nőgyógyászati endokriniologiai első vizsgàlatkor milyen vizsgàlat van?

Figyelt kérdés
Pontosabban az lenne a kèrdésem hogy bemegyek a vizsgàlatra mit fognak kèrdezni? Megnèzi az endokriniologus által készített papírokat?
2019. márc. 25. 09:06
 1/9 A kérdező kommentje:
Vagy újra megvizsgàl? Hogyan kérjem meg hogy mostmàr tènyleg szeretnèm hogy az "ügyem" jobban haladjon. Én megkérhetem e hogy küldjön el vérvételre meg ìrjon gyogyszert? Vagy vàrjam meg hogy mit javasol. 4 0rvosnal is voltam màr, ide oda küldözgetnek csak.
2019. márc. 25. 09:09
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem. Mivel fordultál orvoshoz?

Voltál már endokrinologusnál és most mész a nőgyógyászhoz?

2019. márc. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Endokriniologushoz jártam Ir- em biztosan van. Pcos kérdéses még. Belgyógyászatilag nincsen bajom az endokriniologus szerint elkuldott endokriniologus nőgyógyászhoz hogy majd ő jobban be tudja a cikluson állítani. Sima nőgyógyász is lepasszolta az alabbi szakrendelesre ügyemet.
2019. márc. 25. 10:57
 4/9 anonim ***** válasza:

Hűha. Mi az hogy ir-ed van, és tovább küldött nőgyógyászhoz, hogy beállítsa a ciklust?

Bizonyára az endo doki csináltatott vérvételt, cukorterhelést ami alapján kijött az ir. Nem?

Ezek alapján erre neki Metformin tartalmú bogyót kéne szedetni.

A nőgyógyász úgy gondolom max egy uh-t csinál, amivel megnézi van e pcos ciszta, mást nem neki kellene csinálnia.

2019. márc. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja, igen. Még annyi, ha a nődoki lepasszol az endo dokinak, az endo doki meg a nődokihoz, akkor ezeket messzire kerüld el. Csak egymásra mutogatnak.
2019. márc. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen. Hozzàjuk màr nem kell mennem. Ehez az új dokihoz kell mennem mert neki mind a 2 terület a szakterülete. Nem jön össze nekem a baba azèrt jàrok orvoshoz.
2019. márc. 25. 11:19
 7/9 anonim ***** válasza:
A helyedben akkor egy friss hormon vérvétel eredménnyel, egy friss három pontos cukor/inzulin terhelés eredménnyel mennék hozzá. Ő is ezeket fogja kérni, csak így időt spórolsz meg pénzt is.
2019. márc. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Voltam az orvosnàl, feleslegesen izgultam annyit. Megnezte a tavalyi leleteimet. Azt mondta 3 honapot meg varjunk ha nem esek teherbe ad gyogyszert rá.
2019. márc. 26. 13:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Mennyire tavalyi lelet? Miről voltak leleteid, és mit szedsz?
2019. márc. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!