Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges, hogy a légútba...

Lehetséges, hogy a légútba került a fogamzásgátló tabletta?

Figyelt kérdés
Nehezen vettem be ma a gyógyszert (Yadine), bevettem a számba kis vízzel, közben másra figyeltem és a vizet még nem nyeltem le de a gyógyszer valahogy lecsúszott, mielőtt még el kezdtem volna a vízzel lenyelni, "beszippant". Nem kezdtem el köhögni de rossz érzés volt, mintha nem került volna nyelőcsőbe.. Azóta másfél óra telt el. Tudok inni, beszélni, nem köhögök de aggódok, fura érzésem van a torkomban.

2020. máj. 5. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg csak megütötte a garatot vagy a nyelőcső falát nyelés közben, és ez okozza az idegentest-érzést még egy ideig. A tüdőben vagy légcsőben lévő tárgy folyamatosan ingerelne és köhögést váltana ki.
2020. máj. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy ott van:

[link]

2020. máj. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy elottem irtak, folyamatosan ingerelne, kohognel megallas nelkul. Egy kis szosz is meg tudja kinozni az embert, egy komplett tablettat nem tud figyelmen kivul hagyni a szervezet, nyugi! :)
2020. máj. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugtattatok! 🙏♥️
2020. máj. 5. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!