Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti mennyi betétet/tampont...

Ti mennyi betétet/tampont tartotok a táskában vagy kistáskában, ha elmentek valahová?

Figyelt kérdés
melyiket használjátok?

2020. máj. 5. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Mármint ha épp megvan és elmegyek mondjuk dolgozni? 2-3 betétet, de az irodában a fiókomban is van pár.
2020. máj. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én betétet használok, 2-3 mindig van nálam, amíg a munkahelyen vagyok, ennyi el is szokott fogyni.
2020. máj. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy kis tarcaban mindig van nalam, de ha megjon, ipari mennyiseget viszek akar.
2020. máj. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindkettőt használom, de csak akkor hordok magamnál ha szükségem is lesz rá. Brahiból nem hurcolászom, tudom mikor jön meg. Ebből problémám nem volt. Max másoknak, mert ha tőlem kunyiznak hát akkor nem tudtam adni. Az, hogy mennyit viszek magammal az attól függ, hogy hová megyek, mennyire lesz szükségem.
2020. máj. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2-3 darab van nálam mindig mindkettőből.

Ha tudok, hogy kora reggeltől késő estig odaleszek és nincs lehetőségem hazamenni közben, akkor szoktam még tenni tartalékba.

2020. máj. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Betétet és tampont is használok. Betét mindig van nálam kb. 3db arra az eshetőségre, hogy megjönne, vagy hogy másnak adjak belőle. Ha megjön akkor is kb. ennyi betétet viszek magammal + 1-2 tampont mellé
2020. máj. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Általában 2-3at viszek magammal suliba
2020. jún. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én csak betétet használok, és mindig van a táskámban 3-4, az irodámban 2-3, és a kocsiban is 2-3. Amikor megvan akkor mindig bedobom a táskámba a bontott csomagot, és azt használom amíg ki nem fogy. Változó, h mennyi megy el egy nap, 4-5 az tutira, de ilyen melegben, ha nagyon izzadok, 8-9 is lehet, nem spórolok a betéttel, ilyenkor a jó közérzet a legfontosabb aminek az a titka, h nem szabad sokáig tartogatni a betétet, amint kicsit is kezd kellemetlen érzés lenni, amilyen hamar tudom, cserélem, függetlenül a benne lévő vér mennyiségétől. Ezért rakok a tákámba ennyi betétet, sosem tudom mennyire lesz szükség, és inkább több legyen nálam mint elfogyjon, a táskában bőven van hely nehéznek sem nehéz, viszont mensi alatt a leghasznosabb dolog a táskámban. :)
2020. júl. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!