Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászt keresek. Mond...

Nőgyógyászt keresek. Mond valaki véleményeket?

Figyelt kérdés

Sziasztok, Debrecenben tanulok és így az jelenlegi orvosomhoz nem tudok visszajutni és a tapasztalataim sem éppen kedvezőek, így úgy döntöttem, hogy váltanék. Debrecenben keresek NŐI nőgyógyászokat. Sokat olvasgattam, de túl sok hasznos információra nem bukkantam, ezért szeretném a segítségeteket kérni. 3 nőgyógyászt találtam, akiket ajánlanak Dr. Bartha Tünde, Dr. Herman Tünde és Dr. Makai Rita, azonban viszonylag régi hozzászólásokat, cikkeket találtam. Az lenne a kérésem, hogy akiről tudtok valamit leírnátok nekem, esetleg véleményeket, tapasztalatokat ha van? Ha tudtok valaki mást, azt is szívesen fogadom. Nagyon hálás lennék érte, és előre is köszönöm a segítségeteket. =)


20/L



2020. máj. 8. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Szerinted mennyire etikus egy nevesített embert névtelenül kitárgyalni a háta mögött, ország-világ előtt? Válassz egyet közülük, és menj el, és megtapasztalod, hogy milyen. (Lehet, hogy akinek nem volt jó, az téved, vagy személyében elfogult, vagy nme passzoltak össze az orvossal.) Ha nem jó, legközelebb a másikhoz mégy, utána a harmadikhoz. Előbb-utóbb megtalálod azt, aki neked jó.
2020. máj. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy annyira etikátlan dolgot kérdeztem volna. Egyszerűen annyi érdekelt, hogy mennyire időt állóak az információk, amiket 4-5 éves de volt, ahol 10 éves hozzászólásokat találtam, akár elérhetőség vagy bármi más kapcsán. Kissé összezavarja az embert a sok különböző információ, például hogy hol rendel vagy hasonló.


Ezen felül a nem szeretnék minden vizsgálat alkalmával másik orvoshoz menni, már csak a korábbi leleteim miatt sem, mert nem 10 perc ezeket újból átbeszélni.

2020. máj. 8. 10:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Én Bartha Tündét nagyon ajánlom. 5éve járok hozzá és rendkívül kedves, empatikus ember és kiváló orvos. Nekem fontos volt, hogy az orvosom partnerként kezeljen es tudja, milyen érzés egy vizsgálat pl. ezért is akartam mindenképpen nőhöz menni. Tényleg csak jókat tudok róla mondani.
2020. máj. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vannak olyan honlapok, ahol kifejezetten orvosokról lehet véleményt írni. Orvost szoktak ajánlani is. Jogod van akár a jó, akár a rossz tapasztalatodat megosztani másokkal, ebben semmi etikátlan nincs. Ez egy nyilvános oldal, semmivel sem rosszabb itt leírni, mint szakmai oldalakon. És másoknak segíthet, hogy ne menjenek egy bunkóhoz, aki embertelenül bánik veled.


Én férfit tudnék ajánlani a Szent Anna utcán, de akkor ez most tárgytalan.

2020. máj. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!