Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációszerű hasfájás,...

Menstruációszerű hasfájás, derékfájás menstruáció után 4 nappal? Mi okozhatja?

Figyelt kérdés
4 nappal ezelőtt múlt el a havi vérzésem, pontosan érkezett ahogy eddig 28-29 napra szokott. 2 nappal utána azonban elöntötte az arcomat a pattanás, fájdalmasak és sok van belőlük, ennyire ritkán szoktam kirügyezni menszesz előtt is. Tegnap óta a derekam is fáj bal oldalon, illetve a hasam is úgy faj mintha meg akarna jönni, tegnap kicsit gyengébben, de ma már teljesen olyan mintha menstruálnék. Nőgyógyásznál 5 hónapja voltam, mindent rendben talált. Okozhatja spontán peteérés, vagy más komolyabb lehet a háttérben? Valaki járt már hasonlóan?
2020. máj. 9. 17:11
 1/1 anonim válasza:

Szia, végül mi volt?

Nekem is most ez van... Nekem már volt spontán peteérésem, ovulációs nyákod is volt?

jan. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!