Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fehér színű váladék a hüvelybe...

Fehér színű váladék a hüvelyben normális?

Figyelt kérdés
Most vettem észre,hogy a hüvelyemből gyakran fehéres színű váladék távozik.Nem viszket,nem fáj,nincs szaga.Több mint egy hete nem volt semmilyen szexuális dologban részem.Most múlt el nemrég a hugyúti fertőzésem.Mitől lehet ez?Normális egyáltalán?Amikor szétnyitottam a nagyajkaimat,láttam ezt a fehér dolgot.A hüvelyembe nem nyúltam bele,hogy megnézzem.Mit kéne tennem?

2020. máj. 9. 21:33
 1/8 A kérdező kommentje:
Remélem hogy csak tisztítja magát a hugyúti fertőzés után és remélem nem vagyok terhes.Óvszerrel védekeztünk.
2020. máj. 9. 21:45
 2/8 anonim válasza:
100%

Én úgy tudom, hogy normál fehér folyása minden nőnek van, ami persze nem büdös, túrós szerű állagú , sárgás meg ilyenek

Ez normális

2020. máj. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Es ez meddig tart?Gondot okoz a szexben?Esetleg meg kell várni amíg elmúlik?
2020. máj. 9. 21:50
 4/8 anonim válasza:
100%

Időközönként mindig van ilyen folyás, főleg mikor pete érés van. Nem értem neked eddig sosem volt ? Nem okoz gondot a szexben, amit az előbb is le írtam, ha normál Fehér folyas, szagtalan , nem viszket , akkor okes.

Nekem is van.

Volt már gyulladásom , sőt hüvely gombám is, és teljesen más színe volt, budi volt, és túrós szerü volt az állaga . Szóval nyugi

2020. máj. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor jo,remelem nem vagyok akkor terhes.Volt mar ilyen ugy emlekszem de akkor meg nem voltam szexualisan aktiv
2020. máj. 9. 21:58
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne a folyásod alapján ítéld meg, hogy terhes vagy-e, vagy sem. Arra ott a terhességi teszt. Bár egy hét után nem hinném, hogy mutat eredményt, max negatívat, vagy falst.

Ha a folyás nem csíp/nem égő érzés/nem viszket a hüvely és környéke, akkor semmi gond. Ha darabos/túrós az utalhat fertőzésre/gombára.

2020. máj. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

[link]

Ajánlom megnézni ezt a videót, illetve nézelődni a csatornán. Helyre fog tenni ezt-azt.

2020. máj. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sztem tökre normális 🙂🥰
2021. márc. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!