Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A fehér folyás normális ha...

A fehér folyás normális ha eltűnt egy hónapig?

Figyelt kérdés
Lassan egy hónapja tart, mikor kezdődött egy hét múlva beteg lettem. Az elején azt hittem,hogy csak normális mert mindig van menstruációm előtt, de most sokkal több volt. A menstruációm lejárta után is tart lassan három hete. Nem szokványos nálam, mivel csak az előtt szokott mielőtt megjön és nem ennyi mennyiség. 17/18 éves vagyok. Azért írtam így mert egy két hónap és 18 vagyok. Hátha az életkor is számít vagy nem tudom.

2018. okt. 1. 15:23
 1/4 A kérdező kommentje:
* eltart
2018. okt. 1. 15:25
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha büdös vagy más a színe akkor az már betegségre utal.
2018. okt. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
S ha semmi ilyesmi csak jön?
2018. okt. 3. 15:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahogy mi is változunk az idő során,úgy a folyás is változhat.Sok nőnek napi szinten van folyása,van akiknek egész sok.Ha nem csíp,nem büdös a friss folyás(mert azért egy kisebb idő után mivel ez is testnedv némi szaga lehet) akkor normálisnak hangzik
2018. okt. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!