Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajszik, nők, akik kicsit...

Csajszik, nők, akik kicsit tapasztaltabbak és jobban tisztában vannak magukkal, elmondanátok a véleményetek, hogy lássam minden rendben van-e velem?

Figyelt kérdés
évente járok nőgyógyászhoz szűrésre stb. sosem volt baj,semmilyen fertőzés ilyesmi,komoly kapcsolatom van.Kb 2 hete voltam együtt a párommal,fogamzásgátlót szedek,de a nőgyógyászom,mondta,hogyha elmegy bennem azonnal fürödjek mossam ki,hogy ne lúgosodjon el lent a szervezetem,nos ekkor, kissé kellemetlen erről írni,de belüről úgymond úgy éreztem,hogy felvagyok dagadva,sosem nyúlkáltam,maszturbáltam,de olyan húsos voltam belülről.Ez az egészséges?

2020. máj. 11. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne mosd ki magad belülről!! Ez nem ajánlott! Pont ezzel fogod felborítani a benti normál flórát.

Az normális, hogy husit érzel belül. Nem egy cső van ott, hanem izmok.

2020. máj. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%
Nem lehet túl egészséges a hüvelyflórád, ha ilyet mondott a nőgyógyász. Valószínűleg van egy kis gyulladás. A dagadást hol érezted? A hüvelyed belső végén? Mert akkor az a méhszájad. Kerek, kemény, húsos rész. Ciklustól függően megy egy picit feljebb illetve ereszkedik le a hüvelyben. Szóval van olyan, hogy kicsit hosszabbnak érzed a hüvelyed, máskor meg rövidebbnek, ilyenkor könnyű elérni a méhszájadat.
2020. máj. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Normális igen.

De amúgy miért kéne kimosni? Jézusom, válts orvost. :D Akkor ha valakik gyereket akarnak azok is azonnal mossák ki magukat belülről? :D Nem jó kimosogatni a hüvelyt úgyhogy azt hagyjad.

2020. máj. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne mosd ki a hüvelyed. Én annyit szoktam hogy miután elmegy benne a párom letusolok, ami kifolyik kifolyik, aztán rakok be tisztasági betétet aznapra és cserélem ahogy csordogál ki. És igen normális ha olyan húsosnak érzed, pláne szex után amikor egy csomó vér van ott. Mármint az erekben.
2020. máj. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!