Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az első szex előtt érdemes...

Az első szex előtt érdemes elmennem nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalataitok, érdemes ilyenkor elmenni nőgyógyászhoz megnézetni, hogy minden rendben van meg ilyenek? Vagy csak feleslegesen aggódom?

2020. máj. 12. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem felesleges, maximum ha van kérdésed, vagy te úgy érzed, hogy valami nem okés ott lent (pl. pettingelesnel nem nedvesedsz eléggé, vagy onkielegitesnel faj, ilyesmik). Ha már szexuális életet élsz, akkor viszont évente erősen ajánlott a méhnyakrák szűrés.
2020. máj. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
5%
Ha azt akarod, hogy a nőgyógyász vegye el a szüzességed a barátod helyett akkor menj.
2020. máj. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

kettes válaszoló, nem igazán értem a válaszodat.

kérdező, a nogyogyasz meg fogja kerdezni, hogy szűz vagy e még, es ugy fog vizsgalni.

a masik meg, hogy egy nőgyógyász nem tudja elvenni a "szuzessegedet", meg akkor sem ha "kiszakadna" a szuzhartya. ezen kár aggódni. :)

2020. máj. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Én anyukámmal mentem el az ő nőgyógyászához, mert ismerős volt. Nem vizsgált meg, csak beszélgettünk és tulajdonképpen azért is mentünk el, hogy felírja nekem az első fogamzásgátlómat.
2020. máj. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%

A fogamzás gátlót nem ajánlom viszont, főleg hogy ha még csak most kezded a szexuális életet. Nagyon tönkre vágja a hormonrendszert. Használjátok óvszert, mindig alaposan ellenőrizzétek, nem e szakadt ki, es ha igen, esemeny utani. (Durex óvszer nálunk 5 év alatt 1x szakadt el).

Ajanlom hormonmentes Janka YT csatornáját, ahol többek kozt a fogamzásgátlóról, a szuzhartyaról es a nőgyógyászati vizsgálat menetéről es talalsz szuper infókat :)

2020. máj. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Annyiban érdemes, hogy írass esemény utánit, ha lecsúszna a gumija.
2020. máj. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

#3

Nem számít mennyi dislikot nyomsz rá, a doki ujja fog átszakítani a barátod helyett és pont xD

2020. máj. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
62%
Teljesen felesleges nőgyógyászhoz menned, ha nincs egészségügyi problémád. Akkor kell majd, ha rendszeres nemi életet élsz 1-2 év múlva, onnantól meg évente rákszűrésre, illetve akkor ha bajod van.
2020. máj. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!