Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek érdemes lenne...

Szerintetek érdemes lenne elmennem nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és már bő 1 hónapja folyamatosan menstruálok. Nem vagyok soha rosszul, nem okoz semmi problémát a mindennapjaimban, nem hat ki semmire ez a dolog, viszont ez nyilvánvalóan nem normális, hogy ennyi ideig megvan. Azt olvastam és egyben mondták nekem, hogy ez nem adhat semmire aggodalmat ebben a korban, maximum vérszegénységet okozhat. Még sosem voltam nőgyógyásznál és csak az aggaszt, hogy ez egy nagyon kellemetlen dolog, és tényleg csak akkor vagyok hajlandó elmenni, ha muszáj. Anyukámnak már természetesen szóltam rég, és ő azt szeretné, ha látna egy orvos, viszont több ember véleményére is kíváncsi vagyok.

2017. máj. 20. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van édesanyádnak, mindenképpen látnia kellene egy nőgyógyásznak. Tini-nőgyógyászatra menjetek, ők tudják, hogy kell vigyázni rád.
2017. máj. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Vér folyik, vagy barnafolyás időnként fekete?

Nekem ilyen tüneteim voltak 2hétig. Most meg már meg se akar jönni késik már 5 napja..

Egyébként ha nagyon aggaszt akkor lehet kérni nő nőgyógyászt és nem leszel annyira szégyenlős;)

17L

2017. máj. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Csak a menstruációm kezdeténél és végénél szokott szinte már fekete folyás megjelenni, de az természetes. Illetve a nő nőgyógyásznál is ugyanolyan szégyenlős lennék. :D
2017. máj. 20. 20:11
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Ó, ez érdekes, azért a nő, az csak nő.....
2017. máj. 21. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igaz, de azért mégis ő egy idegen, nem ismerem egyáltalán. Értem, hogy ez a munkája, napjában lát 100 ilyet, de akkor is kellemetlen érzés, hogy belép az intim szférámba. :/
2017. máj. 21. 08:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy komolyabb bajod van. Ciszta vagy bármi lehet, dobd le a gátlásaidat és nézesd meg, túl esel rajta gyorsan utána nyugodtabb is leszel ha kiderül a bajod és kezelni lehet pár bogyóval ;)
2017. máj. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerintem nincs semmi bajom, szerintem csak felborult a periódusom, de ez így tini korban eléggé normális szokott lenni, de ettől függetlenül természetesen el kéne menni nőgyógyógyászhoz, hogy azért ne legyen minden a véletlenre bízva. :)
2017. máj. 24. 06:48
 8/8 A kérdező kommentje:
Jó hír! :D Végül úgy dőlt elt, hogy egy férfi maszek orvoshoz mentem el és nagyon kedves volt, féltem az elején, de tettem a dolgomat, megvizsgált, az ég világon SEMMIT nem éreztem. Szerencsére a mai napra teljesen elmúlt a menstruációm, semmi féle probléma nincsen, nem kell gyógyszert szednem, az orvos is azt mondta, hogy ilyen fog még előfordulni, még nem állt be rendesen a menstruáció. Ezt azért írtam le, hogy hátha esetleg valakit érdekeltek az új fejlemények, és még olvassa ezt a komment szekciót. :D
2017. máj. 30. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!