Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A facebookon hogyan like-olhat...

A facebookon hogyan like-olhatja egy ismeretlen az idővonalon ismerősöknek közzétett posztomat?

Figyelt kérdés
Hogyan lehetséges az, hogy ha én a facebookon az üzenőfalon megköszönöm kizárólag az ismerőseimnek (konkrétan megjelölve embereket) a szülinapi köszöntéseket, ők pedig (nagy részük) visszalike-olja ezt, olyas valaki is belike-olja ezt a köszönetnyilvánítást, aki nem is az ismerősöm, nem is írt nekem, én se jelöltem be őt, mégis ott szerepel a neve és még csak törölni se tudom a like-olók közül? Az illető, nem is ebből az országból való, de nem is magyar, nincs közös ismerősünk, nem is ismerhet engem, én se őt. Akkor meg minek like-olgat?

2018. márc. 2. 12:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Valszeg egy bot, a szülinap meg nyilvános. Az ilyen események tudtommal automatikusan nyilvános beállításon vannak.
2018. márc. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!