Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kb mennyi ido meg a tuszo...

Bogikabogi kérdése:

Kb mennyi ido meg a tuszo megbir repedni?

Figyelt kérdés

Voltam orvosnal mert nemjon meg a mensesem .

Marciusba is meg e honapban is voltam .

Mindkettobe az volt irva hogy atlagosnal tobb apro tuszo ,hasuri folyadek nincs.

Normalis nagysagu uterus,benne 7 mm-es endometrium.

Jobb oldalon 32x21mm-es ovarium ,bal ovarium 23x25 mm-es .


2020. máj. 13. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
A 32-es már ciszta, a 25 hatareset. Vagy megreped egy napon belül, vagy abbol is ciszta lesz.
2020. máj. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Az orvos nem mondta hogy lenne cisztam.

Mondjuk olyan nemtorodom volt az "egesz ember".

2020. máj. 13. 22:46
 3/9 A kérdező kommentje:

Babat szeretnenk,az orvosnak nem kellett volna adnia valami gyogyszert amitol megbirna repedni a tuszo?

Vagy mar "mindegy"?

2020. máj. 13. 23:07
 4/9 anonim ***** válasza:

Sajnos inszemeket is csinálnak 30 mm-es "tuszokkel", holott abban mar biztos nincsen petesejt.

Adhatott volna akár tuszorepesztot. De lehet, felremerte, es kisebbek valojaban, es megreped magatol. Regebben volt gond a ciklusoddal?

Nem erzel szurkalgatast a petefeszkedben?

2020. máj. 14. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy marciusban es most majusban is ugyan akkoranak merte,szoval nem nott semmit.

De nem is repedt meg.

Igen szabalytalan a ciklusom,most pont februar ota nincs meg a menesem.

Nem foglalkoznak vele.

Ahogy most majusba voltam pont pecsetelgettem es betudta verzesnek,holott ahogy az orvostol eljottem ,itthon mar a papir se volt olyan.

Par napja inkabb a papir olyan de nem egesznap csak 1x - 2x .

Szokott szurkalni a hasam alja,meg pukkanas hangokat is ad ki.

2020. máj. 14. 07:42
 6/9 anonim ***** válasza:

Viszont ha honapok ota ekkora, akkor mar biztos ciszta, mert egyebkent naponta nő a tuszo 1-2 mm-t.

Ebben az esetben meg irhatott volna fel progeszteront, hogy legyen megvonasos verzesed, jo esellyel a cisztak is felszivodtak volna. Utana ha megjon a verzesed, csinalhtott volna hormonvervetelt.

Szerintem keress masik orvost, ez akkor sem oke ez a "kezeles", ha az ember epp nem akar babat, de így meg csak az idodet húzza, nagyon nem nornlais, hogy nincs ciklusod.

2020. máj. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Tiszta ideg vagyok ezektol a nemtorodom orvosoktol,bezzeg a fizestesuket elveszik a nagy semmiert.

Lerazott annyival h hormon vizsgalatot nemtudnak csinalni a virus miatt,es hogy menjunk majd el a virus utan meddosegi vizsgalatra mert mar 2 eve nemjon a baba.

Dehat hogy is jonne mikor teljesen rendszertelen a ciklusom.

Nemtudom milyen orvoshoz menjek,mar reg nem az ember egeszsege a fontos csak hogy minel hamarabb megvizsgaljanak mindenkit es kesz ,levan tudva a napjuk es a fizeses a zsebukbe.

Vagy jobbik eset h sztk rendeles kozbe penzelik az orvost,es az persze ugrik a penzre .. 2 orat vartam h behivjon erre megerkezik egy csaj egy idos ferfival es egy idos novel es behivja oket... mind a 3 at behivta..

Holott velem a ferjem kiserokent nem johetett be...de ot mindjart 2 en kisertek es be is mehettek vele....

2020. máj. 14. 08:08
 8/9 A kérdező kommentje:

Viszont megneztem a papirom,marciusban 36x21 mm es volt a jobb oldali ovarium,a bal oldali meg 23x25 mm .

Most majusban meg jobb oldalon 32x21 mm ,bal oldalon 23x25 mm.

Lehetseges h kisebb lett,vagy nemjol merte inkabb?

2020. máj. 14. 08:14
 9/9 A kérdező kommentje:
Szabad hasuri folyadek mincs,meg ez van benne.
2020. máj. 14. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!