Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Testépítés, bőrrepedés 18...

Testépítés, bőrrepedés 18 éves fiú vagyok es 1 éve járok kondi terembe. A nyar kozepen elkezdett repedni a bőröm hónaljamnal. Ez normális? Vagy valamit rosszul csinalok? Mit lehet tenni hogy ne repedjen? Vagy csak en nekem van ezzel bajom?

Figyelt kérdés

2018. aug. 20. 22:46
 1/8 nagytudos ***** válasza:
Biztos hogy nem jó
2018. aug. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és miért? megkérdeztem a konditeremben azt akié az egész terem és ő versenyzett is nyert eredményeket és azt mondta ez normális és hogy neki is voltak és őrült nekik mert tudta hogy fejlődik mert csak akkor reped a bőr ha nagy tömeg jön fel rád
2018. aug. 21. 00:04
 3/8 nagytudos ***** válasza:
Gondolom de nagyon akkor se repedjen
2018. aug. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz belőle gond, csupán esztétikailag nem szép. Napozás vagy szolizás olyan szempontból tud segíteni, hogy egy barnább bőrön nem olyan feltűnő. Valamint idővel halványul. Olyan nagyon pedig úgysem tudsz fejlődni, hogy szétszakadjon a bőr, és egy nyílt vérző seb legyen. Sok embert láthatsz a teremben akiknek ilyen. Sőt, terhesség után a nőkön is előjöhet a hasukon kinyúlt bőr miatt. Na ha akkora mértékű "tömeg" növekedésnél nincs gond, akkor ebből se lesz.
2018. aug. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az a baj teremben nem látok senkit akinek ilyen vagy csak takarják vagy nem edzenek normálisan. Engem zavarnak mert nem merek igy trikót húzni mert nagyon látszik a repedés. Vettem egy krémet amiben valamilyen olaj van azzal kenem hátha halványúl tőle vagy valamit csinal vele.
2018. aug. 24. 00:49
 6/8 anonim ***** válasza:

Aki elég nagy a teremben, azon hidd el vannak repedések.

Nekem a combjaimon vannak, azt meg tényleg nem látnád, hisz nadrágban vagyok.

De erre sokan inkább büszkék szoktak lenni, mert ez azt jelenti, hogy nagy mennyiségű izomtömeg jött rád rövid idő alatt. Az ilyen krémek egy próbát megérnek, de sokat ne várj tőlük.

2018. aug. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
az a baj hogy sok kicsi repedés van a karomon ami összeadódva elég nagy. Szálkásításkor nem halványulnak a repedések? Mert akkor tömeg nem igen jön fel rám hátha akkor halványulnanak
2018. aug. 26. 00:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Halványulni az idő múlásával fog, szálkásítástól nem lesz jobb a helyzet.
2018. aug. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!