Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Minden napos hányinger mitől...

Minden napos hányinger mitől lehet?

Figyelt kérdés
4-5 napja minden nap hányingerem van. És nem csak egyszer a nap folyamán. Hanem többször szinte óránként vagy 2 óránként. És ez már az 4-5 nap így. 19/L
2020. máj. 14. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:

nekem a terhesség jut eszembe először.

Ha ez kizárt a második tippem a reflux, így ennyi infóból.

2020. máj. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
5 napja védekezés nélkül szeretkeztünk párommal, annak a tünetei máris jelentkeznének ha terhes lennék? Nem hiszem . Úgy tudom az hetekbe telik
2020. máj. 14. 17:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Munkahelytől.
2020. máj. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1. Vagyok, Az 5nappal ezelőtti meg hetekig nem jelentkezik ebben igazad van.

Esetleg stressz?

2020. máj. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Most tartok a 7. napnál még mindig hányingerem van és egyre rosszabb, egyre jobban és egész nap megállás nélkül. Más tünetem nincs, hányni nem hányok. Nem lehet hogy mondjuk hetekkel ezelőtt estem teherbe de mégis valamiért megjött mert mondjuk még az első hetekben vagyok?
2020. máj. 16. 14:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor marad a terhességi teszt.
2020. máj. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vegyel be egy Rennie-t. Nekem régebben erős hányingerem vlt nem is gondoltam h a gyomrom miatt mert semmi arra utaló tunetem nem volt a hányingeren kivul
2020. máj. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!