Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mellfájdalom, valaki hasonló...

Mellfájdalom, valaki hasonló tünetekkel: mi volt a diagnózis?

Figyelt kérdés

Körülbelül másfél hete elkezdett fájni az egyik mellem, leginkább a mellbimbó “mögött”, körül. Egy-két nap után arra jutottam, hogy talán a melltartó az oka, úgy egy hete nem hordok. Kicsit talán jobb lett, de most megint nagyon faj, rettegek, hogy a gyerek hozzá be érjen, mikor az olemben ül, a biztonsági övet el kell tartanom. Feszítő érzés. Kicsit mint amikor szoptatás közben begyulladt a mellem.

Sajnos az én parám mindig a mellrák gondolata. Holnap időpontot kérek, de most ki vagyok borulva. Hátha valaki hasonló tünetekkel nem volt mellrákos: bocs, tudom, hülyeség az egész, de rosszul vagyok az idegességtől.



2020. máj. 17. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Sok oka lehet, álmodban megnyomtad, a gyerek véletlen megütötte, szex közben túl lett eröltetve, sport miatt meghúzódott, korai terhesség, fogamzásgátló mellékhatása, stb - csak néhány, ami eszembe jutott.

Nekem annak idején a fogamzásgátlótól volt ilyen.

2020. máj. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem mell-ultrahang mutatta ki, hogy cisztak vannak a melleimben, es ott, ahol ovulaciokor mintha kototut forgatnanak benne, szinten van. Elfelejtettem a nevet, meszes ciszta, de szakszerutlen igy, tudom. Abbol biopsziat vettek azert a minimalis hatha megsem az miatt, es artalmatlan.
2020. máj. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Ja, es vekonytus biopszia volt, maganrendeloben, es nem viccelek, egyaltalan nem ereztem.

Szerintem maga a mellrak semmikepp sem faj, amig valamit nem nyom. Szerintem lehet artalmatlan ciszta.

2020. máj. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!