Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akiknek nem lehet gyerekük mi...

Akiknek nem lehet gyerekük mi miatt váltak meddővé mi a leggyakoribb ok?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy egyeseknek mesterségesen lehet gyerek míg masoknak úgysem sikerül.


Tudom sok minden lehet de én pl olyat nem hallottam, hogy valakinek szexuális úton terjedő betegség miatt, mint pl Chlamydia,Mycoplasma miatt nem lehet gyereke



2020. máj. 17. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A beültetés abban az esetben szokott hatékony megoldás lenni, ha az a probléma, hogy a két sejt találkozása spontán nem tud létrejönni. Pl.nem elég életképesek a hímivarsejtek vagy átjárhatatlan a petevezeték.

De a beagyazódás így is az embrióra van bízva. Ha mondjuk nem megfelelő a méhfal vastagsága, vagy esetleg hegek vannak rajta akkor nem tud megtapadni. Meg hormonális okok miatt is kilökődhet.

2020. máj. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%

Hát ez tényleg elég sok mindentől függ..

Csak pár hétköznapi dolgot említve, ami csökkenti a termékenységet:

- finomított, tartósított, génmanipulált élelmiszerek

- rossz szokások: pl dohányzás, kevés alvás, alkohol, drogok

- elektroszmog: elektromos készülékek (pl telefon,tv) mobil átlátszó


Spirituális oldalról meg karmikus oka is lehet

2020. aug. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!