Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1 hónapja Merckformint szedek...

1 hónapja Merckformint szedek a PCO-m miatt. A betegtájékoztató szerint a leggyakoribb mellékhatások is elmúlnak kb.2 hét alatt. Nekem még mindig folyamatosan hányingerem van. Enni alig tudok, inni is csak csapvizet. Elmúlik ez egyáltalán?

Figyelt kérdés

Gondoltam, hogy veszek be B6 vitamint. De nem hinném, hogy ajánlatos lenne azt is minden nap.

Van/volt valaki hasonló szituban? Van valami tippetek a hányinger csökkentésére?


2009. dec. 28. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én fél éve szedem ,és azóta megy a hasam :S Az orvosnak mindig jelzem,szerinte ez a gyakori mellékhatása,ne aggódjak :S
2009. dec. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úú...:( Nekem csak az első héten volt hasmenésem szerencsére. Még jó, mert mellette fogamzásgátlót is szedek.
2009. dec. 28. 18:39
 3/4 anonim ***** válasza:
én az első 3 hónapban 1O kg-ot fogytam: hasmenés,hányinger..rossz közérzet,de túléltem....majd végre csökkentették a dózist,akkor már nem voltak mellékhatásai...ma reggel,este szedek 1OOO mg.ot...végre nem fogyok és nem is hizok...
2012. jún. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fél év napi szintű hányinger, hasmenés után meguntam, élhetetlen volt. Akkor dobtam a kukába az összes bogyót mikor olyan hasmenés jött rám amivel nem értem ki a wc- re... Az volt a szerencsém , hogy épp egyedül voltam itthon, nem látott senki. A konyha közepén fostam össze magam 27 éves felnőtt létemre. Igaz az enyém meforal volt, de kb ugyanaz a hatóanyag.
2021. jún. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!