Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem jött meg! Miért? :' (...

Nem jött meg! Miért? :' ( tovább lent. , kezdek kétségbe esni.

Figyelt kérdés
4 hónapja szedek fogamzásgátlót,ma kellett volna megjönnie,de nem jött csak fehérfolyásom van!A gyógyszerrel kapcsolatba minden szabályt betartok!Mostanába nagyon ideges vagyok,feszült légkörbe élek,életveszélybe szinte,mert az apám alkoholista és nagyon rossz a helyzet,arra is gondoltam,h a sok idegesség miatt késik!Az előző mensim előbb jött meg,mint ahogy elfogyott volna a gyógyszer!nem értem....:/és ráadásul még nem vagyok olyan bátor,h megengedjem a barátomnak,h bennem is élvezzen el,szóval kiszáll belőlem,ha érzi!:/Kérlek csak normális válaszokat írjatok!köszönöm előre is a válaszokat
2010. júl. 29. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Az idegességtől lehet. Nekem is amiatt rendszertelen.
2010. júl. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Idegesség, egyértelmű.
2010. júl. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Szia!

Elsősorban nyugodj meg, nem tesz jót az idegrendszerednek.

Valószínűleg a folyamatos stressztől késik. Ha még egy hétig nem jön meg, akkor menj dokihoz, és addig se idegeskedj. Most sokan fognak jönni azzal, hogy biztos terhes vagy... minden fogamzásgátló mellett van egy minimális esélye a teherbeesésnek, de ha te már 4 hónapja szeded, akkor már teljesen kialakult a védettség, és még a párod se ment el benned, akkor tényleg minimális a teherbeesés esélye. Én majdnem 100%-ra mondanám, hogy a stressztől van. Szóval nyugi.

2010. júl. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy idegesség miatt, de valószínűbb, hogy ez a tabletta nem megfelelő neked. Van akinek pl. áttöréses vérzése van egy adott tablettától, ezért mindenképp menj vissza az orvoshoz. Lehet, hogy másik fajtát fog kiírni. Szerintem semmiképp nem lehetsz terhes, ha rendesen szedted.
2010. júl. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ijesztgetni akarlak de en is rendszeresen szedtem fogamzasgatlot, nem hanytam, nem volt hasmenesem, semmilyen gyogyszert (antibiotikum stb) nem szedtem mellette ,nem hagytam ki egy szemet sem es idoben vettem be mindig, egy ideig megjott a szunetben, aztan egyszer 2 nap barnazas volt a menzeszes a szunetben, majd a kovetkezo havi adag utan mar meg sem jott. Nogyogyasz, egybol ultrahangot csinalt... Kerdezi elkerekedett szemmel "maga biztos hogy nem terhes" ? ~Mondom biztos, hisz rendesen szedtem. Azt mondja a doki, az nem szamit... A lenyeg, kiderult hogy volt peteeres/tuszoeres, de nem repedt meg a tuszo igy nem lettem terhes.
2010. júl. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de sajnos a megnyugvás nem vmi könnnyű,mert minden naposak a balhék....:/:/
2010. júl. 29. 21:33
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!:)
2010. júl. 29. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!