Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Férfi vagy nő nőgyógyászt...

Férfi vagy nő nőgyógyászt érdemes választani?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy kinek milyen van és miért őt választotta.

2020. máj. 20. 19:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
En voltam nőnél és férfinál is, mindegyikkel elégedett voltam, egyik se volt kifejezetten kellemetlen. Idős férfi doki volt az akihez nem szívesen mennék mégegyszer, kicsit fura volt a stílusa, meg nem éreztem túl naprakész el pl fogamzásgátlók vagy egyéb problémák terén, tehát nálam annyi a kritérium h fiatal vagy középkorú legyen
2020. máj. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nő van, annak ellenére, hogy édesanyámnak is világéletében férfi volt, logikus lett volna ugyan ahhoz mennem. Én valahogy nem éreztem komfortosnak a dolgot, és mindenképp nőhöz akartam menni.

Egyébként azt hallottam, hogy a férfi nőgyógyászok általánosságban figyelmesebbek, amiből saját tapasztalat híján nem tudom mi igaz.

2020. máj. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%
Alapjáraton nem számít szerintem a neme, inkább a szakértelme. Nekem nő van -mert a közelemben csak nőit ismerek- de voltam férfinál. Igazából nem volt vele bajom, bár ha valaki félénk akkor nem túlzottan ajánlom.
2020. máj. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt csak és kizárólag az számít, hogy te mit szeretnél, hogyan érzed magad komfortosabban.

Az, hogy milyen szakember, egészen biztosan nem a nemén fog múlni.

2020. máj. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Mindkettőnél voltam, meg is voltam elégedve :)


Max annyi különbség volt, hogy volt olyan kérdés, amit valamiért csak nőtől mertem megkérdezni.

2020. máj. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
42%
Én mindenképp férfit mondok!Hogy miért? Nincs bajom a doktornőkkel sem, de az én tapasztalatom szerint a férfi orvosok elhivatottabbak, rám jobban figyeltek! Voltam én is ennél is annál is.. Nőnél kezdtem, mert kellemetlennek éreztem, hogy férfi vizsgáljon, utána férfihez kerültem és annyira meglepően figyelmes volt! Októberben doktor úrnál szülök!
2020. máj. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
72%
Nem a neme számít az orvosnak, hanem a tudása. Természetesen vannak olyan szakterületek ahová nőhöz nem mennék. Ilyen például, ha sebészeti műtét kellene.
2020. máj. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
29%

Ez beallitottsag kerdese. Baratnom kimondottan csak nohoz hajlando menni, en pedig not nagyon nem szeretnek.

Tovabba idos bacsik, semlegesnemu nodoktorok mellett fiatalos szivtiprok is vannak, es ez tovabb bonyolitja.

En nagyon szegyenlos lanybol gatlast nem ismero nove fejlodtem. Annak idejen pedig nehez volt, de tulestem rajta.

2020. máj. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Valamikor olyan véleményt hallottam (persze ez lehetett "hazabeszélés" is), hogy azért jobb a férfi nőgyógyász, mert hosszabb ujjaival egyszerűbben tudja kitapintani a belső dolgokat és nem kell befelé tuszkolni a kezét.
2020. máj. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
39%

"mellett fiatalos szivtiprok is vannak, es ez tovabb bonyolitja."


Aki eljut oda, hogy szakorvos lesz az nem szívtipró lesz. Ez csak a filmekbe van. Lehet van 1-1 eset, de ez nem igazán jellemző.

2020. máj. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!