Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Férfi vagy nő nőgyógyászt...

Férfi vagy nő nőgyógyászt érdemes választani?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy kinek milyen van és miért őt választotta.

2020. máj. 20. 19:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem tök mindegy, az a lényeg hogy jó legyen.
2020. máj. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
50%
Kizárólag nő.
2020. máj. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Páromnak is volt női orvosa, azt mondta hogy soha többet az életben.
2020. máj. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Voltam már nőnél is, férfinál is, nekem teljesen mindegy volt. Talán ha valami nagyon kínos kérdésem lenne, akkor azt szívesebben tenném fel egy nőnek, de ezt leszámítva kizárólag az érdekel, hogy normális és jó szakember legyen.
2020. máj. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
60%

Nekem az első és a mostani is nő. Teljesen meg vagyok / és voltam is / elégedve. Továbbá jobban fel tudok oldódni, nem szorongok. Úgy tapasztalom,jobban átérzi a problémákat, fájdalmakat, hiszen ő is ahhoz a nemhez tartozik.

Szerintem semmivel sem értenek rosszabbul a szakmájukhoz, mint a férfi kollégáik, csak Magyarországon még mindig kevesebb a női nőgyógyász, mint tőlünk nyugatabbra. Anyáink-nagyanyáink fiatalkorában pláne ritka volt, mint a fehér holló.

Én idegenkedek attól, hogy egy vadidegen férfi vizsgálgasson "ott". Van, aki ezen csodálkozik,hogy "Hát miért zavar, nem mindegy?" ,de ez az én dolgom...Mindenki maga választ orvost, szíve joga. Több hölgyismerősöm is van, aki női dokihoz jár.

2020. máj. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%

#10-es válaszoló


Hát hogyne! Meg a pénz se motiválja őket, csak az elhivatottság. Bár ha ez így lenne, akkor többen mennének háziorvosnak vagy aneszteziológus-nak...

2020. aug. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!