Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az egyik kisajkam nagyon...

Az egyik kisajkam nagyon viszket és feldagadt. Nemi betegség lehet?

Figyelt kérdés
A barátommal 2 éve vagyunk együtt, azóta nem feküdtem le mással. Lehet ez nemi betegség? (Félre lépett?)

2020. máj. 20. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:
lehet
2020. máj. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem kell egyből arra gondolni,hogy félrelépett.A nőnek sok minden miatt lehetnek ilyen panaszai.Sok cukor bevitel,legyengült immunrendszer.Könnyen feljutnak a bacik is.Nekem is volt nem1x de soha nem gondoltam arra,hogy félre lépett a pasim.Am valószínű gombás eredetű.Menj dokihoz,vagy használj canestent,de ha van rá mód inkább doki.
2020. máj. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet allergia is, meg ezer más dolog. Cseréltél tusfürdőt, mosakodó gélt, mosószert/öblítőt? Ettél valami szokatlant? Fertőzés is lehet. Nőgyógyászhoz kellene menned.
2020. máj. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mennyire dagadt fel? Esetleg apró hólyagok vannak rajta?
2020. máj. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem akarmilyen fertőzésem van, megérzem mosdáskor. A kisajkaim tobbszorosere begyulladnak, bedagadnak. Vagy ez van veled (gomba, baci stb), vagy esetleg allergia valami új mósoszerre, szappanra.
2020. máj. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nincsenek hólyagok rajta, ilyen velem még nem volt. Ezért aggódok. "Becsukni" se tudom őket.... A nagyajkakba.. És viszket nagyon
2020. máj. 20. 21:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kell rögtön arra gondolni, hogy félrelépett. Én pl szex után szinte azonnal megyek zuhanyozni, jó alaposan kimosni "ott", különben jó eséllyel bekapok egy hüvelygombát. Pedig a férjem higiéniai állapota (és az enyém is) nyilván kifogástalan. És 10 éve nem feküdtem le mással. De akivel előtte voltam még anno, azzal is ugyanez volt. Egyszerűen csak hajlamos vagyok rá sajnos, ez van. Az a legtutibb, ha megmutatod dokinak.
2020. máj. 21. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem lehet, hogy Bartholin-mirigy gyulladás?

[link]

2020. máj. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!