Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nők számára (45 felett)...

A nők számára (45 felett) milyen állami mellvizsgalat lehetőségek vannak? Két éve voltam, magán helyen, most megint mennék, de ha az állami is jó, nem fizetnék egy raklap pénzt. Mi a menete? Milyen hamar lehet sorra kerülni? Megfelelő a vizsgálat?

Figyelt kérdés

2020. máj. 23. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Szerintetek menj el emlő ultrahangra, itt maszekba voltam 4 ezerért, másik helyen 8. De szerintem megéri, nem kihoznak meg, elmagyaráznak mindent, nem kell várakozni, nem káros.
2020. máj. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsi szerintem" teló kijavított 😁
2020. máj. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérsz egy beutalót a körzeti orvostól mammográfiára. Ahova én járok ultrahangot is csinálnak, az időpontot 3-6 hónapra adják. Ezt minden évben megteheted (az ajánlás ebben a korban 2 év).
2020. máj. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó, neked hol csinálják?
2020. máj. 23. 16:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Budapest, Szent János Kórház.
2020. máj. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!