Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első nőgyógyászati vizsgálat,...

Első nőgyógyászati vizsgálat, hogyan zajlik?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 24 éves vagyok, és mivel a barátommal 3 éves kapcsolat után egyre közelebb kerülünk egymáshoz, úgy gondoltam nyilván ideje lenne nőgyógyászhoz mennem, de nagyon félek. Rettentően szégyenlős vagyok még a háziiorvosnál is, így nagyon félek a vizsgálattól. Szeretném tudni, hogyan zajlik egy ilyen vizsgálat, van e automatikusan mell vizsgálat is, vagy van rá remény, hogy első alkalommal nem vizsgál meg? Szerintetek nőhöz, vagy férfihoz menjek?

2016. nov. 3. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Megis minek mennel, ha nem vizsgalna meg?... 24 evesen nincs valami sok eszed. Amugy odamesz, vetkozol, megvizsgal huvelyi uton ( ha szuz vagy, mashogy), melledet atvizsgalja es kerdez a ciklusodrol, nemi eletedrol. Ha tabi kell, vervizsgalatra kuld (90%ban). Nem tudom mit kell ettol rettegni, a te nemiszerved lesz a sokadik aznap....
2016. nov. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Jézusom. :D
2016. nov. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
3 éve együtt vagytok és még nem feküdtetek le? Kemény... Pszichológushoz menj, mert ez már nem normális, hogy ennyire szégyenlős vagy.
2016. nov. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%

Ne izgulj, minden a legnagyobb rendben van veled.

Teljesen érthető a szégyenlősséged is, mindnyájan így vagyunk ezzel. Javaslom, hogy talán női orvoshoz menj első alkalommal, ő azért mégis csak " kolleganő".

2016. nov. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenkepp hoaszu puloverben menj, vagy szoknyaban. Egyszerubb csak felturni es nem vagy annyira ruhatlan.
2016. nov. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!