Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 24 évesen nőhet a mellem?

24 évesen nőhet a mellem?

Figyelt kérdés
Nagyobbnak, feszesebbnek érzem a mellem, kerekebb is, mint eddig volt. Azt hittem a PMS miatt duzzadt, de "Úgy maradt", már második ciklus alatt nem valtozott. Egy éve 10kg-ot fogytam, mellem is fogyott egy méretet. Most 3 kg visszajött. Lehet, hogy a hízás az oka? Vagy egyéb? Régen sosem voltam elégedett a mellemmel, mert nem szép kerek volt, hanem lógott, formátlan volt. Most kerekebb van formája. Mi lehet ennek az oka? Valami hormonális?
2020. máj. 24. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Nem vagy terhes??
2020. máj. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Február óta nem voltam senkivel. Most is menstruálok. Szóval nem valószínű.
2020. máj. 24. 20:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez érdekes. 3 kiló hízás az nem sok, attól szerintem nem lehet. Valami edzést nem végzel, ami esetleg ott erősít? Vagy nem szedsz valami olyat amiben van valami hormon?
2020. máj. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem eddzek sajnos. Lehet csak szubjektív az egész, és csak képzelem :)
2020. máj. 24. 21:16
 5/5 anonim válasza:
Menstruáció előtt ciklusonként emelkedik az ösztrogén és csökken a progeszteron, amitől előfordulhatnak változások. :) Gondolom ez az oka
2020. jún. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!