Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 17 evesen 75A-s a mellem....

17 evesen 75A-s a mellem. Nöhet meg vagy mar remenytelen hogy nagyobb legyen?

Figyelt kérdés

2014. aug. 13. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Pff... nekem kb csak akkor kezdett nőni. :) Na jó nem, de addig alig domborodott. Utána úgy 22-23 éves koromig nőtt szép lassan, és kb azóta ugyanolyan.

jah, nekem most 75A. De a 70A is jó rám. :))


Szóval nyugi. Egyébként nézd meg anyádat, várhatóan úgy fogsz fejlődni,mint ő....

2014. aug. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még van időd, úgy tudom kb. 25 éves korig fejlődik a mell mirigyes állománya, a végleges méretét,mirigy mennyiségét az első terhesség alatt éri majd el (amennyiben kihordják a babát). Utána is nőhet, pl. hízáskor, de akkor már értelemszerűen csak a zsírtartalma növekszik. De amúgy valóban jórészt genetika a meghatározó, anyukád, mamáid mellméretét veheted alapul.
2014. aug. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Még nőhet.Én 18 vagyok,szintén 75A a méretem,de mostanában mintha nőtt volna egy kicsit.
2014. aug. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha edzel a mellizmodra úgy nagyobb lehet egy kicsivel, persze nem kell túlzásba vinni. Hallottam olyanról ha bogáncstejjel masszírozod minden nap 10 percet az használ de nem tudom mi igaz ebből.
2014. aug. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
még fejlődő korban vagy.
2014. aug. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a 3. és 4. terhességem alatt, illetve a szoptatások alatt sokat nőtt. 20 évesen még azt mondták, ha borogatnám, elmúlna :-) Most 85C.
2014. aug. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!