Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek? Még a vizet is...

Mit tegyek? Még a vizet is kihányom.

Figyelt kérdés

Menstruálok és nagyon görcsölök 1 órája kb. De csak bal oldalt egy ponton fáj. De nagyon. Így még soha nem fájt.


Most még csak barnázgatok, nem jött még meg rendesen. Nagyon fáj, barmit is csinálok.


Gyógyszert sem tudok bevenni, mert kihányom. A hasam nem megy, csak hányok. Már elviselhetetlen.


Tettem a hasamra meleg palackot, de az se hat. Bármit csinálok nem jó. Inni se merek, mert kihányom.



2020. máj. 25. 08:55
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

Ezt kihagytam:

Reggel volt egy enyhe migrénem, ami 10 perc múlva elmúlt.


Most a fájdalom ha lehet így mondani még a bal combomba is sugárzik. De csak a balba.

2020. máj. 25. 08:56
 2/19 anonim ***** válasza:
34%
Én hívnám a mentőket. Ha a vizet is kihányod, könnyen kiszáradhatsz.
2020. máj. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
34%
Ha elmult, menj orvoshoz, és kérj rá gyógyszert.
2020. máj. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Jó, és addig mi a rákot csináljak?
2020. máj. 25. 09:28
 5/19 anonim ***** válasza:
87%
Menj orvoshoz most,vagy legalább hívd fel.Eddig is fájdalmas volt a menstruációd,csak most ennyire durva? Ciszta is lehet,de méhenkívüli terhesség is.
2020. máj. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
78%

Ha eddig nem volt ilyesmi, az vagy stresszes időszaktól volt, vagy a fronttol, ami most betört az országba.

Mentőt ne hívj, mert nem fognak emiatt kijönni - tapasztalat.

Ha ez 3x megismétlődik a következő ciklusaidnal, akkor menj el nogyogyaszhoz.

2020. máj. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
25%
Diétazni kell
2020. máj. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudom miért kell lepontozni, engem mentő vitt el mikor a vizet is kihánytam. Azért mert neked ilyen tapasztalatod van, akkor ez már általánosságban kijelenthető? Ha 3x megismétlődik, akkor menjen nőgyógyászhoz?? Gratulálok, ez aztán tanács!

Te meg kérdező komolyan azt gondolod, hogy itt fogsz kapni távgyógyítást? Vagy "mi a rákot" vársz innen? Hívjál orvost...

2020. máj. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
70%

Mi a szr bajod van neked? Le sem pontoztalak. Volt ilyen, és minden esetben a mentős szidott le minket! Azt meg ki akarja, hogy megalázzák??

A családomban 2 nogyogyasz van és ha ilyen eltérés van, akkor legalább 3* kell elofordulnia, ahogy az amenorrhea diagnózis is min. 3* nem jelentkező menstruaciokor írjak be....

2020. máj. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Kár veszekedni. Mivel a kérdezőnél nem tudni mi okozza így tényleg nem érdemes 3 alkalmat kivárni.Egy nőgyógyász is csak vizsgálat után tudja ezt biztosan kijelenteni. Munkatársamat egy ilyen után be is fektették mert kiderült ciszta okozza.Nála is rosszullét és erős fájdalom volt,a mentős nem szidta le.
2020. máj. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!