Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek? Még a vizet is...

Mit tegyek? Még a vizet is kihányom.

Figyelt kérdés

Menstruálok és nagyon görcsölök 1 órája kb. De csak bal oldalt egy ponton fáj. De nagyon. Így még soha nem fájt.


Most még csak barnázgatok, nem jött még meg rendesen. Nagyon fáj, barmit is csinálok.


Gyógyszert sem tudok bevenni, mert kihányom. A hasam nem megy, csak hányok. Már elviselhetetlen.


Tettem a hasamra meleg palackot, de az se hat. Bármit csinálok nem jó. Inni se merek, mert kihányom.



2020. máj. 25. 08:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
85%

Mindenkinél más tapasztalat van, ahogy látom.

Engem is megrótt az ügyeletes orvos, hogy felmertem hívni - ráadásul én amiatt, hogy emiatt lehet-e hívni mentőt, mert olyan szinten hányt a testvérem, hogy fekete karikásak lettek a szemei. :( Úgy látszik, ti jól jártatok.

Ha aznap elmúlik az a hányás, fájdalom, akkor én is kivárnék még egy ciklust.

2020. máj. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a vitatkozás nem igazán segít neki. Sajnos van ilyen hogy ennyire fáj és a migrén is tipikus tünet vagy is nálam jellemző. Csak én nem hanyok hanem megy a hasam. Fájdalomcsillapító magneb6 diéta. Ha nagyon fájna házi orvos tud fájdalomcsillapító injekciót adni.

Kérj egy időpontot továbbá a nőgyógyászhoz jobb ha kivizsgálnak, mert igen lehet ciszta is. De én nem gondolom komolynak szerintem nagyon sokan vagyunk akik hasonló tüneteket produkálnak ilyenkor. Nekem az vált be azota enyhültek mióta mielőtt megjön meg azalatt magneb6 szedek.

Pihengess kis kortyokban igyál vizet, sajnos ez van.

2020. máj. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
79%
Végül mi lett kérdező? Hívtál orvost/jobban vagy már azóta?
2020. máj. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
30%
Vegyél barátcserje kapszulát a patikában, és napi hármat vegyél be. Vény nélkül kapható. Az exemnek segített helyretenni a ciklusát is, és kevésbé is fájt neki. Mindenképp ajánlom.
2020. máj. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

13-mas:

Köszönöm, már jobban vagyok, de még mindig fáj a hasam, kisugárzik a derekamba és a hátamba. Tompa fájdalom, elviselhető, de zavar.

2020. máj. 25. 22:12
 16/19 Sssaszem ***** válasza:
34%
Kedves Kérdező! Igyál cickafark teát, az jó a görcsökre.
2020. máj. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
59%
Myoma??
2020. máj. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Még mindig fáj a hasam meg a hátam, de már egész tűrhető.
2020. máj. 26. 15:09
 19/19 Sssaszem ***** válasza:
14%
Kedves Kérdező! Igyál cickafark teát, mert nagyon jó a görcsökre.
2020. máj. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!