Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A pajzsmirigy autoimmun...

A pajzsmirigy autoimmun gyulladasara mindenkeppen gyogyszer szukseges?

Figyelt kérdés

Autoimmun thyreoditisem van, de jok a laboreredmenyeim, mindenem referenciaerteken belul van, ezert nem kaptam gyogyszert. Vannak panaszaim, leginkabb a panikbetegseg, a szorongas, amit nem tudok, hogy a pajzsmirigyem okoz-e vagy csak psziches.

Ez igy rendben van, van ilyen, hogy nem kell ra gyogyszert szedni?



2020. máj. 25. 09:31
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Ezt is magan laborban csinaltattam most utoljara, de akkor legkozelebb nezetek szelent is. Mert mikor utoljara voltam dokinal (tavaly), akkor azt mondta, hogy a panikolos, szorongos rosszulleteimet mashol keressem, nem igazan valoszinu, hogy a pajzsmirigyem tehet rola.
2020. máj. 25. 10:00
 12/18 anonim ***** válasza:
69%
A szelén-szint a synlabnal 8800 Ft + verveteli dij.
2020. máj. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Koszonom! Synlabos arak alapjan dolgoznak ott is, ahol voltam. :)
2020. máj. 25. 10:01
 14/18 anonim ***** válasza:
69%
Amúgy mi.ertelme van az aTPO csökkentésében? Nem azért szedjük a szelént... Mindig magas lesz, mert autoimmun betegseg, a szervezet meg termelni fogja a pajzsmirigy ellen. O.o azon kívül H differenciál diagnozisban szerepe van, túl sok értelme nincs.
2020. máj. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ezt a 9-es valaszolonak írtam valaszksppt
2020. máj. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én is ugyanebben a cipőben járok. Nekem 2 különböző doki mondta, hogy nem kell rá szedni semmit. Annyi, hogy göbök vannak a pajzsmirigyemben, de állítólag nem ettől. Akkor mitől? És a hajam csomókban hullik. Egyébként semmi más tünet nincs.
2020. jún. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Még annyit szólnék hozzá Hashimotósként, hogy a női hormonokat, mellékvesét is érdemes megnézetni.

Minden tünetre ráfogják, hogy pánik eredetű, pedig nem.

Csak nem érdekli az orvosokat a beteg, vagy mert kiégett, begyepesedettek, akik nincsenek tisztában az új lehetőségekkel, vagy pedig nem írhatnak ki adott vizsgálatot, mert a TB nem finanszírozza.

Mivel tudatlanok és tehetetlenek megoldásként nyomják boldog-boldogtalannak a Frontint.

Ezt onnan tudom, hogy végigjártam eme rögös utat.

2020. jún. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Noi hormonokat nalam nem erdemes, fogamzasgatlot szedek. :(

Viszont a mellekvese erdekelne. Abban a vizsgalatban egy nap tobbszor veszik le a vert, jol tudom?

2020. jún. 12. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!