Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez a méhnyakrák jele?

Ez a méhnyakrák jele?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok. Mar kb fél éve van mensruációs zavarom(valamikor késik,koztes verzés). Voltam vele nőgyógyasznál még 3 hónapja amiatt hogy volt egy koztes verzesem,(azaz a ket normal verzes kozott egy barnas folyas) es utana egy majnem egy honapos mensciacio kesesem. Akkor kiderult hogy van egy ciszta a jobb pezefeszkemben,es a menstriacios zavart egyenlore hormonproblemakent kezeltek(kaptam ra Premenst amit 2honapig ajanlottak szedesre es szedtem is) a cisztara pedig hogy lehet h kipukkad majd menjek vissza vele,de az orvosom nem rendel a virushelyzet miatt egyelore. Most 5napja mult el a menstroaciom, de nagyon enyhe verzesem van,ami nem barnas hanem rendes piros szinu es normal nyalkas allagu,de kezdek mar nagyon felni hogy mi lehet a bajom ezert itt szeretnem megkerdezni hogy ha valaki taoasztalt mar hasonlot,nala mire jutottak ez ugyben,es hogy lehetseges e hogy ez a mehnyakrak egyik jele. Elore is koszonom a valaszt barkitol:)

2020. máj. 26. 01:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha 3 hónapja voltál nőgyógyásznál, akkor ott vettek kenetet, ha méhnyakrákra utaló lett volna, akkor kezelnék. Ahogy fogadnak majd menj vissza, de szerintem komolyabb probléma miatt nem kell aggódnod.
2020. máj. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem vettek kenetet mert mondta az orvos hogy majd legkozelebb,inkabb egyenlore foglalkozzunk a cisztaval,majd utana:/
2020. máj. 26. 08:37
 3/3 anonim ***** válasza:
A ciszta simán megkavarhatja ennyire. Ne itt kérdezősködj, nyilván mindenre van példa, ez PCOS islehetne akár. Nekem anno többször volt nagy cisztám és mindig kipukkadt. Összevissza véreztem
2020. máj. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!