Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Intim gyanta hogyan zajlik?

Intim gyanta hogyan zajlik?

Figyelt kérdés
17/L Elszeretnek menni egy intim gyantara hogy mindehol leszedjek odalent, de eddig csak borotvaltam de valtani szeretnek mert nem jott be.. Egy eleg erdekes kerdesem lenne. Tudom hogy a kozmetikusoknak a nagyajkaknal kikell fesziteni a bort hogy letudjak szedni de nekem eleg husis es kb ez keptelenseg szerintetek igy is meglehet oldani nem fog jobban fajni vagy nem tudom? meg az ajkakat nem tepi nagyon fel amikor lehuzzak a gyantat? (tudom nevetseges kerdesek de izgulok) Es nagyon fog fajni? mert azert mar elegge megerosodott es szegyenlos is vagyok. Koszi a valaszokat

2020. máj. 26. 02:59
 1/4 anonim válasza:
52%

Szerintem nézz rólla így egyenlőre valami videót vagy felkészítős videót vagy nem tudom míg nem jön egy olyan válaszoló aki próbálta is az intim gyantát

16L

2020. máj. 26. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszi!
2020. máj. 26. 14:32
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Én már próbáltam,és azóta rendszeresen járok a Naturitibe! Ők nagyon profik! Sajnos az első alkalom fájdalmas,de kibírhatò! Nem kell szégyenlősködni,ők is lányok,ugyanezzel a problémával...fel lehet venni papírbugyit is és akkor az takar kicsit.

2020. máj. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is a naturitibe járok kb már 2-3 éve. Nagyon profik a lányok, ha szégyenlős vagy és fontos számodra, hogy mindig ugyanahhoz a lányhoz menj, akkor azt is lehet, hogy csak hozzá kérsz majd mindig időpontot.

Nem kamuzok, az első alkalom nem túl kellemes, de nagyon figyelnek rád, ha valami nem okés, nyugodtan szólj, kérdezgetnek is, hogy minden oké-e. Tényleg csak az ajkaknál lévő terület a kellemetlen, amúgy teljesen kibírható.

2020. jún. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!