Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most szeretnék először kozmeti...

Most szeretnék először kozmetikusnál szőrteleníteni. Intim gyantázni is szeretnék. Hogyan zajlik ez?

Figyelt kérdés

Mindent szeretnék tudni ezzel kapcsolatban. Mennyibe kerül csak az intim gyanta és mennyibe,hogy ha az egész testre kérném? Mennyi idő? Mennyi idővel utána kezd el borostásodni? Milyen hosszúnak kell lennie a szőrnek,hogy le lehessen gyanzázni? Mennyire fáj? Ti hány éves korotokban voltatok előszőr intim gyantázni?

Minden segítségnek nagyon örülnék.

17/L



2015. ápr. 11. 16:01
 1/5 A kérdező kommentje:
Illetve lehet,hogy ez bután hangzik de lenne egy olyan kérdésem,hogy gyantázás árthat a bőr barnaságának?
2015. ápr. 11. 16:06
 2/5 anonim ***** válasza:
14%

na itt a szolicica

mi köze a gyantának a bőrszínhez???

2015. ápr. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
a gyantázás menete : meztelenül felfekszel az ágyra lefertőtlenítenek és gyantáznak utána szemöldökcsipesszel kiszedik a maradékot és ennyi :)
2015. ápr. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

2# úgy van köze, hogy a gyanta leszedi a legfelső hámréteget..

Kérdező, kicsit lehet halványabb árnyalatú lesz, de szerintem annyira nem lesz feltűnő:)

2015. aug. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%
Én éppen most voltam, elmesélem. :) Azt hittem ciki lesz majd, de tök lazán mondta hogy vegyem le a bugyit, felfeküdtem az asztalra, aztán egy spatulával felvitte a gyantát. Kicsit kellemetlen a meleg, de mikor elkezdi letépni, akkor már az lesz a jó rész :) A szeméremdombon és beljebb a nagyon fájdalmas, a fenéknél már meg sem nagyon érzed. Nekem a több éves borotválástól nagyon erős és vastag volt a szőröm, ezért vérzett is egy kicsit. Utána behintőporozza és bekeni nyugtató krémmel. Én 1500 ft-ot fizettem :) Remélem segítettem! 16/L
2016. jún. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!