Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik a jobb éjszakai betét?...

Melyik a jobb éjszakai betét? (Libresse vagy Always?)

Figyelt kérdés
Ti melyiket használjátok?

2020. máj. 26. 09:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Én az Alwayst használom, nekem bevált.
2020. máj. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amióta menstruálok Alwayst használok. Volt hogy próbáltam mást de egy sem jött be. Úgyhogy Always.
2020. máj. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
always
2020. máj. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak az Always vált be nekem.
2020. máj. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én is Alwayst használok mindig éjszakára, más nem vált be.
2020. máj. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én mindkettőt használom, és szerintem mindkettőnek megvan az előnye és a hátránya is. Szerintem a mensi jellege határozza meg,h kinek melyik a jobb. Szerintem a Libresse kényelmesebb, puhább a teteje, nagyon praktikus a hátsó részének a kialakítása. Viszont lassabban szívja fel a cuccost. Nyilván olyan nőnek, aki nagy mennyiséget vérzik rövid idő alatt, nem ez lesz a jó választás, mivel ez a betét nem tud egyszerre sokat beszívni. Sokat tud beszívni, csak hosszabb idő alatt. Nekem viszont teljesen megfelelő, mivel én nem vérzek nagyon, egyszerre sosem jön túl nagy mennyiség, inkább többször kevesebb. Szóval nekem ez teljesen megfelelő. Viszont amióta van az Always Platinumból 4-es azt is szeretem hordani, mondjuk azt inkább olyankor amikor bizonytalan, h mikor tudok cserélni, mert abba borzasztó sok cucc fér, gyorsan felszív mindent, egész sok vérrel a közepében sem érezni annyira nyirkosnak, fülledtnek.

Szóval én nem is tudnék választani a kettő közül, még szerencse, h nem is kell, mert mindkettőt tudom használni a megfelelő környezetben...

2020. júl. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem klasszisokkal a libress.
2020. júl. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én Always használok és nagyon bevált.
2020. aug. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!