Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor használt először intim...

Mikor használt először intim kelyhet?

Figyelt kérdés

Milyen élényei vannak ez ügyben? (Pozitív/negatív)

Hány évesek volt?

Gyk nem engedi többesszám második személyben kiírni, így ilyen formális lett.



2020. máj. 26. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
17 évesen. Nekem pozitív csalódás volt. Kell egy kis gyakorlat meg kitapasztalod hogy kell felhelyezni és le venni. Nekem sokkal jobban bejon mint a tampon vagy betét. Ha kérdésed lenne írj nyugodtan.
2020. máj. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En 16 evesen probaltam ki. Szamomra nagyon bevalt. A felhelyezes es kivetel igenyelt tobb gyakorlast.
2020. máj. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
még nem próbáltam de nem is szeretném...tiszta vér lesz a kezem mikor húzom ki és FUJJ
2020. máj. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én 16 évesen megpróbáltam használni. Ekkor nagyon idegennek és nagynak tűnt,nem tudtam felhekyezni. Majd 2 évvel később újra megpróbáltam. Első 3 ciklus volt a begyakorlás, ekkor még nem volt a helyèn rendesen,fura volt. Utána eltaláltam,hogyan kell jól felhekyezni,nekem mi a jó, és hogyan tudom kiszedni. Azóta imádom,az erősebb napokon használom,de tamponnál sokkal jobban bevált, éjszaka is használom. Szerintem egyáltalán nem undi,kiveszem,elöblítem,visszateszem. Amit ajánlok,mindig legyen a táskában egy kis palackban víz,ha nyilvános wc van a közelben, így ha cserélni kell,wc felett simán le tudod öblíteni😊
2020. máj. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 12 évesen próbáltam ki először és el voltam ájulva hogy milyen jó. Először is amikor felállsz pl. betéttel akkor cunami de kehellyel nem volt semmi teljesen kényelmes v9lt semmit nem éreztem
2020. júl. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!