Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit ajánlotok a hüvelygomba...

Mit ajánlotok a hüvelygomba megelőzésére?

Figyelt kérdés

Gerincproblémáim miatt az orvosom szerint heti rendszerességgel kellene járnom úszni,ez sokat enyhítene a fájdalmakon.

A problémám ezzel az, hogy volt már hüvelygombám egy strandolás után, amit nem szeretnék még 1x átélni.

Eddig kerültem az uszodákat,strandokat,de ki szeretném próbálni a gyógyúszást.

Arra gondoltam először, hogy veszek hüvelyflóra helyreállítót (pl Gynoflor), és minden úszás utáni este elhasználok egyet, viszont nem vagyok benne biztos, hogy ez jó megoldás.

Ti mit szoktatok csinálni ilyen helyzetben, nektek mi vált be?

A válaszokat előre is köszönöm! :)



2020. máj. 27. 10:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Vagy felteszel egy hüvelykrémmel bekent tampont vagy az úszás után egyből lefürdesz és bekened. De inkább orvost kérdezz meg erről, hogy mit ajánl.
2020. máj. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Micovag hüvelygomba ellen

Vitagyn C bakteriális hüvelyfertőzés ellen


Személyesen azért az úszás helyett javasolnám a Schrott-terápiát egy jó gyógytornász szakembertől. Nézz szét a Gerincakadémia honlapján. Az úszással javulást nem érnek el, kizárólag a romlást lassítják le.

2020. máj. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!