Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Petefészek ciszta műtét miatt...

Petefészek ciszta műtét miatt van ok az aggodalomra?

Figyelt kérdés

Anyukámra valószínűleg vár egy ilyen műtét, de még nincs megerősítve. Már tizen pár műtéten átesett különböző okok miatt (pajzsmirígy, csípő, stb). A kérdésem az lenne, hogy van ok a félelemre, aggodalomra? Ő 49 éves.

Válaszokat előre is köszönöm.



2020. máj. 27. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem, rengeteg embernek van cisztaja, mar rutinmutetnek szamit.
2020. máj. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nincs miért aggódni, nekem is ilyen műtétem volt, én is nagyon féltem előtte. Maga a műtét nem okozott kellemetlenséget, pár napig benn kellett maradni a kórházban és egy ideig fájt a beavatkozás helye, de két hét múlva már bringa túrázni is el tudtam menni. :) Azóta eltelt 2 év és már csak két kis pici heg látszik. :) Anyukádat tuti nem fogja megviselni, főleg ha már ennyi műtéten túlesett, nyugi. :)
2020. máj. 29. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2020. máj. 29. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!