Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A vatta mennyivel higénikusabb...

A vatta mennyivel higénikusabb, mint mondjuk a tampon?

Figyelt kérdés

Anya nem engedi, hogy tampont használjak(mert állítólag nem higénikus stb) , a betétet önmagában szintény nem. Annyira utálom, hogy mindig belémragad, odaszárad.

17L



2020. máj. 29. 18:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ott áll melletted, mikor beteszed? Nincs zsebpénzed, amiből vehetnél magadnak betétet vagy tampont?
2020. máj. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
1: Nincs. Anya ossza be a pénzt
2020. máj. 29. 18:55
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
nincs nagyi/nagynéni a közelben egy ezres zsebpénzzel?
2020. máj. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire. A sima pamacsos vattára általában ráírják, hogy orvosi célra nem alkalmas.

Plusz ha magadba akarod rakni ki se tudod szedni teljesen, egy csomó szál benned ragad ami fertőzés veszély. Amúgy nem muszáj a name brand, a noname tamponok fele annyiba kerülnek és ugyanolyan jók. Kérj zsebpénzt, vagy beszélj rokonnal, hogy vegyen.

2020. máj. 30. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Na, az ilyen elvont szülőktől tudnék agyf@szt kapni. Hogy a tampont nem preferálja azt még aláírom, de hogy betétet sem használhatsz, na az vicc kategória. Kérd meg egy barátnődet, hogy vegyen neked tampont vagy betétet.
2020. máj. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Az eszem megáll, micsoda szülők vannak.

Tampon helyett nem lehet használni, ne tedd magadba. Betétet se vesz?? Nem muszáj a legdrágább, annyi féle van, valamelyik csak beleférne a költségekbe, ez annyira alap dolog.

Valakit próbálj megkérni, hogy vegyen neked.

2020. máj. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó 2-vel nagyon egyet értek. (Meg amúgy mindenkivel) de azért na, ha azt nem engedné hogy rakásra vedd a telefonokat vagy ruhákat az ok, de basszus hogy betétet?? Nem értem ez mire jó
2020. máj. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Betétet azt használok, vattaval együtt.
2020. máj. 31. 16:16
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha betetet hasznalsz, akkor nem ertem mi a gond es miert irtad, hogy a betetet sem engedi. Es hogy erted hogy vattaval egyutt??
2020. máj. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Én azt írtam, hogy a betétet ÖNMAGÁBAN nem engedi
2020. máj. 31. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!