Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pár hónapja volt egy hüvelygom...

Pár hónapja volt egy hüvelygombám, kezelte nőgyógyász, elmúlt, de azóta fájdalmas a szexuális együttlét a párommal, ilyen égő, fájó érzést érzek, mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Először nem tudtam, hogy hüvelygombám van azt hittem ilyen kis viszketés majd elmúlik, de nem!Ez még magában nem lett volna akkora baj, hanem mikor még nem tudtam mi az akkor elkezdtünk a párommal egy szexuális érintkezést amit abba kellett hagyni mert hatalmas fájdalmam volt!Én attól tartok hogy azért fáj azóta h megsérült valamim ott, vagy a párom nemiszervén maradt vmi a betegségemből......
2008. nov. 24. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A párod kapott kezelést? A pasiknál általában tünetmentes a gomba, lehet, hogy visszafertőzött.
2008. nov. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 yuda ***** válasza:
100%
-talán vigasz a vigasztalanságban,talán nem-de tv-ben "reklámozzák" ,hogy a nők 2/3-át érinti a visszatérő hüvelygomba. Sajnos csak kezelése van,de visszatérő "vendég"...és igen, a párod is elkaphatja.
2008. nov. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Sajnos én is éveken keresztül kínlódtam a hüvelygombával, pedig annyira vigyáztam, de nem tehettem semmit, folyton újra és újra megjelent. Viszont egy jó tanács: amikor téged kezelnek, és kapsz rá kenőcsöt, a párodat is kenjétek nyugodtan, mert bizony nagyon gyorsan visszafertőzhet! És ennek komolyabb következményei is lehetnek, esetleg egy szövődményes gyulladás sokkal mélyebben! Nem ijesztgetni akarlak, tapasztalatból beszélek! Menj újra orvoshoz, és ha ismét ez a probléma, kezeld a párod is!
2008. nov. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elmentem másodszor is nőgyógyászhoz aki adott egy hüvelytablettát, de azóta is megvan a fájdalom érzése, leginkább a hüvely bejárátánál érzem, de egyébként a páromat nem kezelték.A megmaradt kenőccsel, amit először kaptam bekenteheti magát a párom, nem árt neki???
2008. nov. 24. 15:07
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad, hogy ártson neki, és mindkettőtök érdeke, hogy ő is kigyógyuljon belőle. Ezek szerint megint van valamid, ha újra kaptál gyógyszert. Ja, a kezelés alatt egyébként nem javasolják a szexet, ezt nem tudom mondta-e a dokid!
2008. nov. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!